Pulmaraton vynesl handicapovanym temer 400 tisic korun

Sobotního Hervis ½ Maraton Praha se zúčastnilo 272 běžců dobré vůle. Nejpočetnější skupinu tvořili zaměstnanci ČSOB, kterých bylo na startu rovných 200. ČSOB přispěla za každý kilometr uběhnutý zaměstnanci 100 korun. K běžcům dobré vůle se také připojili extremní sportovec a parton běžců Jan Škrabálek a také handicapovaný sportovec Miroslav Motejzík. Charitativní běh vynesl Výboru dobré vůle – Nadaci Olgy Havlové téměř 400 tisíc korun, které nadace použije na pomoc lidem se zdravotním postižením.

Zleva Luboš Kušnír (běžec z ČSOB), patron běžců Jan Škrabálek a handicapovaný sportovec Miroslav Motejzík

Handicapovaný sportovec Miroslav Motejzík

 Běžci dobré vůle z ČSOB

Více informací je na www.sportprocharitu.cz.

Další fotografie běžců dobré vůle najdete na: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.360853537290844.77453.317356811640517&type=1.

Přidáno: 03.04.2012, Zdroj: Výbor dobré vůle - Nadace Olgy Havlové

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.