Pryč s nudou! Prožijte Silvestra s dětmi na bobové dráze

Chtěli byste poslední den v roce strávit s dětmi na horách, ale nemůžete si to z časových nebo finančních důvodů dovolit? Pak právě pro vás je určeno dětské silvestrovské odpoledne na bobové dráze Prosek. Kromě bohatého doprovodného programu bude navíc bobová dráha pro děti a rodiče po celý den zcela ZDARMA.

Akce bude probíhat poslední den v roce na parkovišti a louce přímo u bobové dráhy na pražském Proseku. „Dětské odpoledne se uskuteční  za každého počasí a když teploty dovolí, zařídíme i sníh,“ slibuje organizátor Oldřich Inemann ze společnosti Prague Catering.

Rodinám s dětmi budou k dispozici vyhřívané velkokapacitní stany. „Část programu bude v těchto stanech, ostatní aktivity budou pod širým nebem. Svařáku bude dost a tak si na své přijdou i rodiče,“ dodává Oldřich Inemann. Program startuje 31.12. ve 12:00 a bude zakončen v 18:00 slavnostním ohňostrojem.

A na co se můžete se svými ratolestmi těšit?

  • Bobová dráha pro děti i rodiče po celý den zcela ZDARMA
  • Soutěže pro děti v průběhu celého silvestrovského odpoledne
  • Silvestrovské opékání buřtů na ohni
  • Za vyplněnou soutěžní kartu dostanou děti buřta k opékání ZDARMA
  • Každá vyplněná soutěžní karta bude slosována – ceny pro celou rodinu: Konzumace v restauraci na bobové dráze a rodinná permanentka na jízdy
  • Dětský karneval
  • Diskotéka pro děti a možná i dospělé
  • Občerstvení
  • Silvestrovský podvečerní ohňostroj

Restaurace na bobovce bude v provozu od 12:00 do ranních hodin a poskytne rodinám s dětmi silvestrovské speciality. O půlnoci bude připraven druhý slavnostní ohňostroj.

Silvestr s dětmi rozhodně není žádná nuda  a nemusí být o nic klidnější, než „dospělácká“ párty. Využijte poslední den v roce k tomu, abyste si ho naplno užili se svými dětmi a rodinou.

Akci podpořila Praha 9, Pražská teplárenská a mediální partnerství převzalo Rádio City.

Více informací na www.restaurace-bobovka.cz.

Přidáno: 27.11.2012, Zdroj: Bobová dráha Prosek

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.