První multimediální hudební festival v ČR – PROUDY 2012

Již 2. Října se uskuteční první ročník unikátního projektu PROUDY 2012. Spojením kvalitní hudební produkce a technologického veletrhu vzniká nová tradice, nový rozměr toho, jak lidé vnímají technologie. Festival vypukne již v odpoledních hodinách v areálu vysokoškolských kolejí na Jižním městě. Vstup je zdarma.

V areálu vysokoškolských kolejí na Jižním Městě bude 2. října připraven hudební program populárních kapel v čele s Prago union a Skyline doplněn o desítky technologických novinek. Ty představí špičky v oboru ze společností jako Microsoft či IBM, ale také start-upy a univerzitní týmy. Spojení hudební produkce a technologického veletrhu činí PROUDY jedinečným, přináší nový druh festivalové atmosféry. Vzniká nová tradice, která každoročně přivítá studenty ve škole a ukáže, co je nového ve světě technologií Vstup je zdarma.

Festival Proudy má záštitu pražského primátora i všech velkých pražských vysokých škol (UK, VŠCHT, ČZU, ČVUT). „Říká se, že média a moderní technologie nás nesbližují – naopak činí naše životy neosobními. Festival PROUDY chce dokázat pravý opak,“ říká Bohuslav Svoboda, primátor hlavního města Prahy

 Více o festivalu Proudy 2012 najdete na: www.proudy2012.cz

 

Přidáno: 27.09.2012, Zdroj: Proudy 2012

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.