První mezinárodní turnaj ve florbalu na elektrických vozících

Metropolitní univerzita Praha - logo

Sportovní klub EWSC LITA SPORT Praha společně s Metropolitní univerzitou Praha, Sportovním klubem Městské policie Praha, Městskou částí Praha 9 a za podpory Magistrátu hl. m. Prahy pořádá 1. mezinárodní turnaj ve florbalu na elektrických vozících. Mezinárodní turnaj se koná 8. až 9. května 2009.

Slavnostní zahájení turnaje začne 8. května v 9:30 hod. Místem konání je tělocvična a sál v budově Metropolitní univerzity Praha na adrese: Učňovská 1/100,190 00, Praha 9 - Jarov. Všichni jsou srdečně zváni.

Turnaje se zúčastní celkem deset týmů. Diváci se mohou těšit na zápasy osmi zahraničních a dvou domácích družstev. Proti sobě budou hrát nejlepší týmy z Itálie, Německa, Slovinska, Belgie a Nizozemska.

„Naším cílem bylo uspořádat turnaj, který by byl herně zajímavý pro každý tým. Doufáme, že se nám podaří tohoto cíle dosáhnout a společně s námi získají týmy cenné herní zkušenosti“, řekl student Metropolitní univerzity Praha Václav Uher, domácí reprezentant a hlavní organizátor turnaje.

Turnaje se zúčastní tyto týmy:
flarbal na vozíkuMunich Animals - Německo
Torpedo Ladenburg - Německo
Shark Monza - Itálie
Blue Devils Genova - Itálie
The Trouble Makers - Slovinsko
Starriders - Nizozemsko
De Pont Rotterdam - Nizozemsko
Snow Wolves – Česká republika  
EWSC LITA SPORT Praha – Česká republika  
Red Devils - Belgie

Více informací o turnaji naleznete na www.ewsport.org/prague2009.

Přidáno: 27.04.2009, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.
Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…