Prostuduj si originál - 6. ročník veletrhu informací o vysokoškolském studiu ve Francii

Dne 15. listopadu 2007 pořádá francouzské velvyslanectví v ČR za spolupráce ČVUT již šestý ročník veletrhu „Studovat ve Francii“ (Etudier en France). Během setkání se mohou čeští studenti jakýchkoli oborů informovat o možnostech vysokoškolského studia ve Francii a konzultovat vše s představiteli třiceti francouzských VŠ a univerzit. Bude se také hovořit o perspektivách profesního uplatnění a studenti budou mít příležitost zúčastnit se zkušebních pracovních pohovorů organizovanými sponzorskými firmami veletrhu. Veškeré informace budou simultánně tlumočeny, vítaní jsou i nefrankofonní studenti. Jazyk není hlavní podmínkou úspěšného studia ve Francii. Návštěvníci se také mohou zúčastnit soutěže o jízdenky do Francii.

Veletrh se bude konat ve čtvrtek 15. 11. 2007 v  Betlémské kapli od 8:30 do 18:00 h, vstup zdarma. Více informací naleznete na www.studovatvefrancii.cz.

Přidáno: 01.11.2007, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.