Prokletí džinové budou zfilmováni!

FRAGMENTV únoru letošního roku se do knižního světa vloudili noví hrdinové.

Na dobrodružství mýtických bytostí z kouzelné lahve jsme čekali mnoho let. Teď se džinové konečně opět probouzí ze spánku.Reinkarnace se dočkali v podobě mladých hrdinů, kteří se o své džinovské moci dozví při oslavě svých 12. narozenin a od té chvíle se rozjíždí spanilá jízda plná dobrodružství.První díl nese název Prokletí džinů – Faraonova kletba, ve kterém se hrdinové vydávají do Londýna a Egypta, aby se naučili zacházet se svou mocí, a navíc musí zachránit strýčka, který byl unesen zlými džiny.

Už na konec srpna si nakladatelství Fragment připravilo pokračování s názvem Prokletí džinů – Šalamounova kniha.

Ve chvíli, kdy se čeští čtenáři začtou do druhého dílu, bude pravděpodobně známo jméno režiséra pro filmovou adaptaci tohoto příběhu plného hrdinství, odvahy a tajemných kouzel.

Producentka Nina Jacobson potvrdila brzké natáčení, ovšem o výběru vhodného režiséra zatím mlží. Ve hře jsou prý však samá zvučná jména. „Fantasy román o rodině džinů, kteří se maskují jako lidé a plní přání, je skvělé téma na filmové zpracování,“ tvrdí Jacobson.


Anotace:

Oslava dvanáctých narozenin, kdy se v nás probouzí džinovská moc po mamince, nám mění život.
Strýček, kterého jsme nikdy neviděli, nás zve do Londýna a do Egypta, aby nás naučil ovládat magickou moc džinů ve prospěch dobra. Životní zkouškou se pro nás stává záchrana strýčka Nimroda, kterého pohltili zlí džinové.
Podaří se nám jeho záchrana?
Zvládneme boj s tisíce let trvající říší zla?
To předem neuhodne nikdo, ani džin...

Autor: P. B. Kerr
Překlad: Petruše Klůfová
152x228 mm, váz., 264 stran, 299 Kč

Přidáno: 08.04.2010, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.