Program garance vrácení školného v případě nepřijetí na VŠ

VOŠ Sokrates - logoPřípravné kurzy SOKRATES mají třináctiletou tradici a úspěšnost absolventů je bezprecedentně a bezkonkurenčně vysoká, a to okolo 90%. Vzhledem k našim zkušenostem souvisejícím s tím, že aktivně vytváříme testy pro některé vysoké školy a tím, že naši VŠ pedagogové na daných univerzitách převážně procvičují se studenty příklady z přijímacích zkoušek, můžeme garantovat zmíněnou velmi vysokou pravděpodobnost přijetí na vysokou školu.

Pokud nebude student přijat na vybranou vysokou školu, na kterou se připravuje, bude mu vráceno celé školné, které za přípravu zaplatil. Veškeré materiály k výuce, včetně několika stovek přijímacích testů a dalších benefitů mu samozřejmě zůstávají pro další přípravu.
Student tak neriskuje vůbec nic a veškeré riziko nese SOKRATES. Tak kvalitní jsou naše kurzy! Nevěříte? Vyzkoušejte si nás! Nechoďte daleko, přihlaste se k nám v Praze, Plzni, Brně, Jihlavě, Zlíně, Olomouci nebo v Ostravě.

Žádná garance však nemůže být bezbřehá, a proto i my očekáváme splnění několika níže uvedených podmínek, které souvisejí zejména s aktivním přístupem studenta při samotné přípravě. SOKRATES se chová racionálně, neslibuje přijetí na vysokou školu bez vynaloženého úsilí, ale slibuje GARANCI VRÁCENÍ ŠKOLNÉHO, pokud se student na vysokou školu nedostane, i když vynaložil přiměřené úsilí.

Podmínky vrácení školného naleznete na našich stránkách www.sokrates.cz, popř. na bezplatné lince 800 100 570.

Přidáno: 15.09.2010, Zdroj: Sokrates Autor: Kateřina Böhmová

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…
Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.