Produkty Microsoft s 90procentní slevou pro studenty už jen do konce března!

Držitelé ISIC karet mají poslední příležitost získat vybrané produkty od Microsoftu za zlomek ceny. Licence Microsoft Office Professional 2010, Windows 7, Project a další s až 90procentní slevou zakoupíte pouze do 31. března exkluzivně na www.isicpoint.cz.

Nejvyšší verzi kancelářské sady Microsoft Office Professional Plus 2010 si můžete v rámci akce koupit s více než 90procentní slevou za 67,01 EUR (cca 1600 Kč vč. DPH), verzi pro počítače Mac s obdobnou slevou za 76,56 EUR (cca 1900 Kč vč. DPH ) nebo upgrade operačního systému Windows 7 na verzi Professional s téměř 70procentní slevou za 87,31 EUR (2100 Kč vč. DPH). Obdobně výhodně mohou nakoupit také Microsoft Project 2010, Microsoft Visio 2010 a Microsoft Expression Studio 4.


Slevová akce vychází z celosvětově uzavřeného partnerství mezi společností Microsoft a ISIC Association, kterou GTS Alive v Česku zastupuje.


Cílem této slevové akce je umožnit všem studentům bez ohledu na jejich finanční situaci naučit se pracovat s programy, které jsou dnes v pracovní sféře považovány za standard. Získané dovednosti se jim tak budou hodit pro dobré budoucí pracovní uplatnění,“ uvedl Petr Bobek, produktový manažer divize Microsoft Office. „Jsme velice rádi, že máme možnost nabídnout studentům produkty společnosti Microsoft za takto jedinečných cenových podmínek. Díky ISIC si nyní může software Office, Windows a další v nejvyšších verzích pořídit prakticky každý student, protože jeho cena přestává být bariérou,“ dodává Tomáš Vyskočil, ISIC National Manager.


Software, který si koupíte v rámci slevové akce, můžete využívat i po dokončení školní docházky. Díky tomu, že software získáte s takzvanou „přenositelnou licencí“, jej rovněž můžete legálně přenést na jiný, například nově zakoupený počítač. Na jedno identifikační číslo své karty ISIC si však můžete pořídit pouze jednu licenci od každého produktu a verze, software musíte během studia i po něm používat pouze pro nevýdělečné účely a nesmíte jej pronajímat nebo prodávat.
Více informací o slevové akci najdete zde.

Přidáno: 10.02.2012, Zdroj: ISIC

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si