Proč studovat MBA?

Míříte na vedoucí pozice? Nechcete trávit dlouhé roky teoretickým studiem, které vás na praktický pracovní život stejně nepřipraví? Pak zauvažujte o studiu MBA. Zjistěte, co vám titul MBA může nabídnout.

Největší výsada studia MBA? Praxe!

MBA je označován jako profesní titul. Znamená to, že je studium MBA zaměřeno především na praktické znalosti. Titul MBA je tak dokladem nejen o kvalifikaci absolventa, ale především o relevantní praxi v oboru.
MBA je skvělou volbou pro čerstvé absolventy bakalářského studia, ale také pro každého, kdo si chce zvýšit kvalifikaci bez nutnosti opustit zaměstnání. K přijetí ke studiu vám totiž stačí buď doklad o získaném titulu Bc., nebo doklad o relevantní praxi v oboru.

Pracující studenty navíc potěší také forma studia. Studuje se totiž distančně a formou online výuky. Celé studium navíc trvá pouhých 12 až 14 měsíců.

Studium MBA je zaměřené hlavně na praktické dovednosti, proto jednotlivé předměty přednášejí odborníci z praxe. Proto při hledání instituce, kde titul MBA získáte, sledujte také tým lektorů. Se špičkovými lektory se setkáte například na ebschool.cz.

Mezinárodní uznání

Titul MBA vám otevře dveře nejen v českých luzích a hájích, ale také po celém světě. Je obdobou českého magisterského vzdělání, ale na rozdíl od něj má mezinárodní platnost. Můžete ho získat v mnoha oborech – od marketingu a PR až po mezinárodní právo.
Akreditaci k výuce těchto studijních programů udělují většinou zahraniční vysoké školy, proto si studium musí každý student hradit sám. A na oplátku získá prestižní titul s mezinárodní platností.

Studium MBA je skvělou investicí do vašeho profesního růstu. A pokud vás nebaví trávit každý den na zbytečných přednáškách, zvažte možnost MBA studia, které vás připraví na vedoucí pozice, v jakémkoliv oboru si zamanete.

Foto zdroj: free photo www.istockphoto.com

Přidáno: 27.04.2015, Zdroj: EBschool.cz Autor: PR článek

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.