Pro všechny středoškoláky: Velká letní soutěž Metropolitní univerzity Praha

Metropolitní univerzita PrahaMetropolitní univerzita Praha a redakce studentského časopisu MUP Times vyhlašuje Velkou letní soutěž pro studenty středních škol. Automaticky se jí zúčastní každý středoškolák, který do 31/8 2012 včetně napíše a na adresu redakce redakce@muptimes.cz pošle svou původní úvahu (do 90 řádků textu) na téma „Olympijské hry současnosti: ideály nebo byznys?“.

Autoři tří nejlépe hodnocených úvah se mohou těšit na dárkové tašky MUP a poukázky na nákup knih v hodnotě 500,- Kč (třetí místo), 1 000,- Kč (druhé místo) a 2 000,- Kč (první místo).

Časopis je ke shlédnutí je na www.muptimes.cz

Forma je zcela na vás! Tak neváhejte, pište, foťte a filmujte a posílejte vše na redakční e-mail redakce@muptimes.cz.

Za redakci vám přejeme hezké počtení a budeme se těšit na nové letní příspěvky od vás!

Redakce MUP Times
Metropolitní univerzita Praha

Přidáno: 15.06.2012, Zdroj: Metropolitní univerzita Praha, o.p.s.

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

S odborným doučováním bude maturitní vysvědčení v kapse
S druhým stupněm na základní škole přibudou do života dítěte i přírodovědné předměty. A jelikož jde o náročnější, vyprofilovanější témata, ne každý žák si s nimi umí poradit sám. Kde mohou rodiče a žáci…
Jak sledovat studijní mobilitu ve vysokoškolském vzdělávání?
Jak jsou evropské vzdělávací systémy připraveny podporovat mobilitu studentů? Souhrnný přehled z publikace Mobility Scoreboard. Higher Education Background Report pro čtenáře Vzdělání.cz připravili odborníci Domu…