Přivítejte s námi nový školní rok velkou dračí soutěží!

Právě dnes začal nový školní rok. Po dvouměsíčních prázdninách se školní lavice zaplnily žáky, studenty a v neposlední řadě také prvňáčky. Aby byl nástup do školy co možná nejpříjemnější, připravili jsme soutěž o skvělé dračí ceny, které se může zúčastnit opravdu každý. Přivítejte školní rok stylově a zapojte se!

Soutěž s jednoduchým úkolem je určena pro jednotlivce, skupinky i kolektivy. Soutěžní obrázky mohou vznikat ve škole, doma, na ulici nebo kdekoliv, kde je kousek volného prostoru. Nakreslit nebo znázornit draka mohou soutěžící křídou, papírem, látkou nebo nějakým jiným materiálem. Soutěžíme o originální ceny, např. keramické výrobky z dílny autorky Kristiny Hlaváčkové, kompletní edici Odkaz Dračích jezdců s podpisem Christophera Paoliniho, trička s obrázkem Inheritance a další hodnotné ceny.

Přidáno: 02.09.2014, Zdroj: Fragment

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si