Připravte se na mezinárodní zkoušku angličtiny TOEIC. Uznávají ji i v zahraničí

Kdo chce pracovat nebo studovat v zahraničí, musí často nejprve prokázat svoji znalost anglického (nebo jiného) jazyka. Zdaleka ne všechny zkoušky, na které v Česku narazíte, jsou ale uznávány i na mezinárodním poli. Naštěstí je tu Bohemia Institut, který vám nabízí zkoušky angličtiny, které uznávají skoro v celém světě.

Jistě jste už slyšeli o zkouškách jako FCE, CAE atd. Jedná se o zkoušky tzv. Cambridžské angličtiny a složit je není vůbec nic jednoduchého. Najdete v nich jazykové chytáky, které by překvapily nejednoho rodilého mluvčího.
Přitom tak složité zkoušky vůbec nepotřebujete! Bohemia Institut, akreditované centrum největší světové testovací společnosti ETC, vám nabízí alternativu. Složte testy, jejichž výsledky jsou akceptovány ve více než 180 zemích světa:
zkoušky TOEFL – zkoušky anglického jazyka pro akademické účely
a zkoušky TOEIC – zkoušky anglického jazyka pro profesní účely a praxi.

A pokud by někdo z vás měl zájem, může vyzkoušet i jejich francouzskou alternativu TFI.

Výhody mezinárodních testů TOEIC

Smyslem TOEIC není dávat vám záludné chytáky, na které nikde jinde nenarazíte, ale změřit vaše skutečné jazykové kompetence.
Proto zkoušku vždycky úspěšně složíte! Jejím výstupem bude certifikát určující vaši jazykovou úroveň (A1 až C1).
Zkouška je zaměřená buď na poslouchání a čtení, nebo na mluvení a psaní. V nabídce je i TOEIC Bridge, zkouška pro začínající angličtináře (úroveň A1 až B1).

Proč chtít TOEIC

  • Je to nejrozšířenější světový certifikát – uznávají ho ve více než 180 zemích světa.
  • Je to perfektní položka do životopisu – už nemusíte jenom tvrdit, že angličtinu ovládáte, ale můžete podat i přímý důkaz. Více než 10 tisíc světových firem tomu věnuje pozornost.
  • Výsledky budete mít do 14 dní.
  • Zkoušku vždycky složíte! Dozvíte se, jak jste na tom s angličtinou doopravdy.
  • Test se zaměřuje na praktickou stránku angličtiny – na věci, které skutečně využijete v každodenní komunikaci.
  • Můžete si objednat Score report – podrobný popis vašich znalostí, který vás upozorní na vaše silné i slabé stránky. Zjistíte tak, na co byste se při studiu měli zaměřit.

Pro studenty zdarma

Právě zkoušky TOEIC nebo TOEFL ITP (případně TFI) budou mít všichni studenti pomaturitního intenzivního denního studia jazyků zdarma!
Pokud nejste do intenzivního denního studia přihlášeni, ale stejně potřebujte (nebo chcete) zkoušky TOEIC složit, můžete tak udělat za zvýhodněných podmínek – v současném časově omezeném programu pouze za 900,-Kč.

Nejbližší termín zkoušek je plánován na 29.května 2015 (poslední volná místa) a na konec srpna 2015; poté realizace cca 1x za 3 měsíce.

Můžete si také objednat vlastní privátní termín (standardní cena již pro 3 osoby).

Článek byl aktualizován.

Přidáno: 29.05.2015, Zdroj: Bohemia Institut Autor: Vojtěch Žák

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si