Připravte se na přijímačky i maturitu na 100 %

Chystáte se na vysokou školu a vybrali jste některý ze žádaných oborů? Máme pro vás návod, jak se na tyto obory dostat. Za 16 let existence agentury AMOS KamPomaturitě.cz jsme úspěšně připravili přes 30 000 studentů, takže pokud požadujete 100 % přípravu, jste na správné adrese.

1. krok – stáhněte si naše e-booky

Na výběr máte top nejžádanější obory: Právo, medicínu, psychologii, Policejní akademii, ekonomii, humanitní obory a také informace k testům OSP a TSP. Napíšete nám své jméno a e-mail a zdarma vám zašleme podrobnou e-knihu nabitou informacemi k oboru, přijímacím zkouškám. Nechybí v ní ani vzorové přijímací testy a strategie pro přípravu na přijímačky.

2. krok – podívejte se na videonávody

Potřebujete expresní návod k vybranému oboru? Tipy naživo? Všechna naše videa naleznete na našem YouTube kanále.

3. krok – vyberte si vhodnou přípravu

Domácí příprava – všechny dostupné učebnice, knihy a materiály k maturitě i přijímacím zkouškám najdete na www.KamPoMaturite.cz

Přípravné kurzy – v našich kurzech se vám věnují zkušení lektoři, kteří vás připraví na všechny části přijímacích testů, proberou s vámi klíčové úlohy a testy z minulých let, vyzkouší s vámi přijímačky nanečisto a zkonzultují s vámi látku, které nerozumíte. Na výběr máte nulté ročníky, semestrální kurzy, kurzy přípravy k maturitě, případně bloky vybraných předmětů. Většina kurzů zahajuje již v říjnu, přihlaste se tedy co nejdříve.

VIP balíček – obsahuje přípravný kurz, knihy doporučené našimi lektory, bonusy v hodnotě několika set korun zdarma a u většiny balíčků navíc garanci vrácení peněz v případě nepřijetí na vybraný obor.

Přečtěte si reference našich studentů, zjistěte další informace o kurzech nebo knihách anebo nás kontaktujte se svými dotazy. Kurzy v Praze a Brně zahajujeme už v říjnu 2014!

AMOS – KamPoMaturite.cz, s.r.o. – vaše brána ke vzdělání už 16 let

Přidáno: 09.09.2014, Zdroj: KamPoMaturitě.cz

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Práce v Dánsku: Individualita a odpovědnost
Když jsem před třemi lety poprvé přijela do Dánska a rovnou se tam při té příležitosti přistěhovala, všechno bylo nové a jiné. Najednou jsem se ocitla v zemi, kde zima není překážkou pro cyklisty a kde si lidé…
Cestování – nejlepší životní investice - recenze knihy
Kniha Cestování – nejlepší životní investice je zajímavá nejen tím, že je jakýmsi motivačním a kariérním rádcem, ale navíc je i biografií autora, který čerpal ze svých zahraničních zkušeností. Lukáš sice našel…
Začít spolupracovat se zahraniční univerzitou není nic složitého
Nemáte zkušenosti s podáváním projektů spolupráce se zahraničními vysokými školami? Poradíme vám, jak na to!
Jak na levné cestování?
Láká tě dobrodružství a vůně dálek, ale bojíš se, že nemáš dost peněz, aby se tvé cestovatelské sny uskutečnily? Chceš si užít parádní léto u moře, v horách nebo vyrazit na prázdninový trip po vlastní ose, ale…