Princ Kaspian na stříbrném plátně v Česku!

FRAGMENT

Nakladatelství Fragment přináší speciální nové vydání kompletu Letopisů Narnie
ve filmovém kabátě.

Všem fanouškům fantasy příběhů Letopisy Narnie se nabízí jedinečná možnost porovnat filmové zpracování dalšího příběhu Letopisů s jeho knižní podobou. Velkofilm Princ Kaspian má filmovou premiéru v českých kinech 19. června 2008.

Nakladatelství Fragment nezůstalo pozadu s filmovým zpracováním v pořadí druhého příběhu Letopisů a nabízí všem fanouškům tohoto fantasy fenoménu celý komplet Letopisů Narnie v dárkovém boxu, jehož obal je potištěn právě motivy z filmu Princ Kaspian!

První díl slavných Letopisů s názvem Čarodějův synovec, vydalo nakladatelství Fragment v říjnu 2005 a poté následovaly další jednotlivé díly: Lev, čarodějnice a skříň, Kůň a jeho chlapec, Princ Kaspian, Plavba jitřního poutníka, Stříbrná židle a Poslední bitva. Od loňského roku jsou na knižním trhu navíc kromě jednotlivých dílů i celé komplety (všechny díly v jedné knize i všech sedm dílů v dárkovém boxu s dvojím motivem, první s fotografiemi z filmu Lev, čarodějnice a skříň a druhý s potiskem Prince Kaspiana.

Že se Letopisy Narnie těší velké oblibě čtenářů, svědčí čísla prodaných výtisků, kterými řadí všechny tituly mezi bestsellery. Vzhledem k neustálé poptávce a úspěšnosti všech dosud vydaných titulů této letopisové řady realizovalo nakladatelství Fragment již několikrát jejich dotisky. Od vydání jednotlivých knih až do současné doby bylo prodáno přes 220 tisíc ks výtisků Letopisů Narnie.

Anotace

Fenomén Narnie přináší nové souborné vydání! Komplet všech sedmi dílů Letopisů Narnie v dárkové kazetě s filmovým designem Prince Kaspiana. Prožijte dobrodružství v zemi obrů, trpaslíků, kentaurů a dalších tajemných bytostí. Poznejte historii Narnie od jejího vzniku až po poslední bitvu. Souborné vydání světového bestselleru je tím nejlepším dárkem pro mladé čtenáře!

Kazeta 140x117x180mm, knihy ve formátu 117x174 mm, brož., 200 str., 899 Kč

Z anglického originálu přeložila Veronika Volhejnová.

Přidáno: 18.06.2008, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.