Přijďte se pobavit na noc plnou studentských aktivit a skvělé hudby!

Svoje první narozeniny si asi nikdo z nás nepamatuje. Tyhle se vám ale do paměti vryjí. Portál StudentPoint se chystá 28. dubna v pražském klubu Retro Music Hall sfouknout svou pomyslnou první svíčku na narozeninovém dortě. Navzdory svému věku se ale chystá pořádně pobavit. A stejně s ním můžete i vy.

Nejen že si užijete skvělou muziku v podání alternativně ska a reggae protřepaných Chaotic, ska soulových magorů z Discoballs a naprosto neotřelé elektro-jazzové formace S.O.I.L., ale také se dozvíte, kdo z vás vyhrál ceny za osmdesát tisíc v soutěži StudentPointu.

Večer ale nebude mít volný spád. O zábavu se postarají hrající a performující studenti z divadla DISK. Jejich úkolem bude nejenom pobavit studentstvo v davu, ale hlavně předat výhry v soutěži StudentPointu o ceny za 80 tisíc korun. Čeká vás předávání a děkovačky v netradičním stylu, a to s lidmi, kterým není svaté zhola nic!

Aby té invence a originality nebylo na tomhle veselém večírku málo, budete si odtud moct odnést opravdu neobyčejné triko z dílny kluků z Vysoké školy umělecko-průmyslové. Těm s větší výdrží se po půlnoci budou věnovat dj´s 2K a Ark.

A jak je to se vstupem? Ti z vás, kteří soutěžili ve Velké soutěži o ceny za 80 tisíc mají vstup ZDARMA. Studenti, kteří se prokáží ISICem a kteří se přidají do skupiny StudentPoint na Facebooku, mají taktéž vstup ZDARMA! Ostatní zaplatí stovku.

Line-up
20:00 – 21:00 CHAOTIC
21:00 – 22:00 S.O.I.L.
22:00 – 22:45 audio-vizuální show StudentPointu
23:00 – 24:00 DISCOBALLS
24:00 -  ?????  DJ 2K, DJ ARK – SHADOWBOX.CZ

StudentPoint.cz
Vtáhne tě do víru dění

Přidáno: 13.04.2010, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.
Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…