Přihlášky na Vysokou školu hotelovou do 9.9.2009

Vysoká škola hotelová

Vysoká škola hotelová - 10 letVšichni zájemci o studium na Vysoké škole hotelové v Praze v ak. roce 2009/2010 mají poslední příležitost pro podání přihlášky.

Vysoká škola hotelová, která v letošním roce oslaví již desáté výročí založení, patří  k nejstarším a největším soukromým vysokým školám v ČR. Navazuje na dlouholetou tradici, kdy jako první specializovaná vysoká škola zaměřená na oblast hotelnictví, gastronomie a cestovního ruchu v ČR.

Disponuje kvalitním pedagogickým sborem, kdy přes 80 % výuky je zajištěno interními učiteli. Vybrané specializované předměty  přednášejí přední odborníci z praxe a z jiných vysokých škol. VŠH je také členem Asociace hotelů a restaurací ČR.

VŠH má výborné materiální zázemí – dvě moderní, plně klimatizované auly, počítačové učebny a řadu poslucháren plně vybavených pro multimediální prezentace, vč. prostor kompletně vybavených náročnou technikou pro praktickou a laboratorní výuku - gastronomickou posluchárnu, cvičnou restauraci a kuchyň, salonky a dva bary pro výuku sommelierů a barmanů. Celý prostor školy je pokryt WiFi sítí. Samozřejmostí je studovna a knihovna.

VŠH nabízí prakticky orientované studium, založené na solidním základu teoretických předmětů, které současným téměř 3.000 absolventům zajišťuje konkurenční výhody na stále náročnějším trhu práce.

Nabízené bakalářské a magisterské obory studia v prezenční a kombinované formě:
- Hotelnictví (Bc.) – P, K
- Management hotelnictví a lázeňství (Ing.) – P, K
- Management destinace cestovního ruchu (Bc.) – P, K
- Management prosperity, rizik, auditu a krize (Ing.) – P, K
- Marketingové komunikace ve službách (Bc.) – P, K
- Marketingové komunikace (Ing.) – P, K
- Management volného času (Bc.) – P
- Management dopravních služeb (Bc.) – P, K

Termín pro podání přihlášek ke studiu na VŠH byl prodloužen do 9. září 2009.

PVysoká škola hotelovářihláška se podává na standardním tiskopisu, který lze získat na VŠH a na internetových stránkách www.vsh.cz nebo vyplněním elektronické přihlášky.

Přijímací řízení se koná 10. září 2009 v 10,00 hod. na VŠH.

Pro mimopražské studenty nabízí VŠH ve spolupráci se společností CPI Hotels ubytování v hotelu Luna za zvýhodněnou cenu Kč 120 za lůžko/noc. Stravování je zajištěno ve školní restauraci s obsluhou. Cena poledního menu (polévka, hlavní jídlo, nápoj) je Kč 35.

Vysoká škola hotelová v Praze 8, spol. s r.o.
Svídnická 506, 181 00  Praha 8
Kontakty - studijní odd:
Tel.: +420 283 101 135-7, 283 101 180-82
E-mail: info@vsh.cz, studijni@vsh.cz
www.vsh.cz

Přidáno: 28.08.2009, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.