PRESTIGE - největší HipHop a RnB párty v Praze

V pátek 16. 5. přichází nová luxusní RnB noc s názvem “PRESTIGE”. Ta se bude konat v novém elegantním prostředí klubu PACHA PRAGUE. Kromě nejznámějších DJs a vynikající atmosféry se v průběhu párty můžete těšit na live vystoupení chorvatské skupiny FANATICS.

Mladé talenty z Chorvatska přijedou do Prahy a vám nic nezabráni vidět jejich live show v novém prestižním klubu PACHA PRAGUE. 3 MCs z městečka Rijeka a jejich producent spolupracují už 5 let a jejich nejvetši hymnou je track a video Slušaj, Slušaj (eng. Listen, Listen) z jejich posledního alba. Jsou také členy Balance Crew, znamé party ze zapadního Chorvatska.

Jako DJs se představí oblibený ORION, KAZ D - mezinárodně uznávaný RnB DJ, který přivádí lidi do varu po celé Evropě a balkanský DJ ASEEM. Zpestřeni večeru bude BMW Racing Car Exebice.

PRESTIGE
Největší HipHop a RnB párty v Praze
Pátek 16.5.2008, Start 22:00

Pacha Prague
Tř. 5. května 1640/65, Praha 4 (Vyšehrad)

LIVE: Fanatics (Chorvatsko)
DJs: Orion (CZ), Kaz D (UK), Aseem (CH)

BMW Racing Car Exebition

Vstupenky:
předprodej 190,- Kč
na místě 250,-
VIP 790,- (v ceně lahev sektu nebo balkanského vína)
Dívky do 23:00 zdarma
Guestlist pouze do 24:00

Rezervace na 773 910 532

Více informací na www.night-prague.cz, www.myspace.com/fanatici

Přidáno: 07.05.2008, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.
Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…
Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…