Překlad do němčiny rychle a spolehlivě

Němčina je hlavním jazykem takřka pro 100 miliónů Evropanů. Není tedy žádným překvapením, že se množství firemní, právnické i osobní komunikace vyhotovuje ve vícejazyčných verzích, mezi nimiž nechybí právě ani ta německá. Potřebujete-li perfektní překlad do němčiny (či z němčiny do jiného jazyka), obraťte se na profesionální překladovou agenturu, která vyjde vstříc Vašim požadavkům a zaručí bezchybnost výsledného textu.

Bonusem je rychlý klientský servis, flexibilní jednání a služby ochotných projektových manažerů, kteří dopomohou k úspěšnému vyřešení i složitějších zakázek. Samozřejmostí jsou i překlady jednotlivých dokumentů fyzických osob (např. rodného listu nebo výpisu z trestního rejstříku).

Profesionálně přeložený životopis Vám pomůže zprostředkovat cestu k vytoužené práci. Plánujete pracovat či studovat v zahraničí? I v případě, že své znalosti požadovaného jazyka pokládáte za dostačující, investujte do jistoty a nechte si důležité dokumenty přeložit od profesionála. V potenciálním zaměstnání se na Vás hned budou dívat jinak a Vy si tak ušetříte čas, námahu i zbytečné obavy.

O to více se budete moci radovat z hledání nového (byť i dočasného domova) a z dárků, kterými potěšíte své nejbližší, až za Vámi přijedou. A dokud si v cizí zemi nenajdete nové kamarády a budete mít dlouhou chvíli, můžete se přiučit hře na jeden z hudebních nástrojů, který můžete získat i ve slevě.

Přidáno: 21.09.2012, Zdroj: PR článek Autor: Tereza Dědinová

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.