Přehlídka českých Miss živě na internetu

neon TV

Do Zlína zavítají vítězky a finalistky České Miss a Miss ČR 2008, aby představily modely návrhářů z Ateliérů design oděvu a design obuvi Fakulty multimediálních komunikací, a podpořily tak charitativní projekt s názvem Percipio Fashion Show. Celý slavnostní večer, který se uskuteční ve čtvrtek 27. listopadu od 19.00 v Městských lázních Zlín, zaznamenají kamery Univerzitní televize TV Neon a vy jej tak budete moci zhlédnout v přímém přenosu na stránkách www.neontv.cz.

Percipio Fashion Show je charitativní projekt, který vznikl pod záštitou modelFakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně a celý je organizován právě studenty této fakulty.

„Hlavní myšlenkou projektu je poskytnout dětem bez rodinného zázemí zážitky, na které budou s úsměvem vzpomínat i v dospělosti,“ uvedla manažerka projektu Percipio, finalistka České Miss Šárka Frýbortová.

Originální modely ozdobené dětskými malůvkami představí na plovoucím molu první česká vicemiss Hana Svodobová, druhá česká vicemiss Elisavet Charalambidu nebo také finalistka Miss České republiky Leona Krkošková. Modely budou po ukončení módní přehlídky vydraženy a výtěžek poputuje právě k dětem z dětského domova, za který pojedou na pobyt k moři.

Monika Fiedlerová
Propagace TV Neon
Univerzitní televize

chlapeček

natáčení ve Vizovicích

Přidáno: 25.11.2008, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Jak sledovat studijní mobilitu ve vysokoškolském vzdělávání?
Jak jsou evropské vzdělávací systémy připraveny podporovat mobilitu studentů? Souhrnný přehled z publikace Mobility Scoreboard. Higher Education Background Report pro čtenáře Vzdělání.cz připravili odborníci Domu…
S odborným doučováním bude maturitní vysvědčení v kapse
S druhým stupněm na základní škole přibudou do života dítěte i přírodovědné předměty. A jelikož jde o náročnější, vyprofilovanější témata, ne každý žák si s nimi umí poradit sám. Kde mohou rodiče a žáci…