Představujeme Anglo-americkou vysokou školu, o.p.s.

Anglo-americká vysoká škola, o.p.s.

ANGLO-AMERICKÁ VYSOKÁ ŠKOLA, o.p.s., (AAVŠ), byla založena v roce 1990 a je nejstarší soukromou vysokou školou v České republice. Sídlí v krásných historických palácích Maltézských rytířů nedaleko Karlova mostu.

Od svého založení zde studovali a studují posluchači z více než šesti desítek zemí celého světa. Struktura přednášejících je rovněž mezinárodní. Na AAVŠ působí odborníci s doktoráty z Yale, Stanfordu a dalších prestižních, nejen amerických, univerzit. Absolventi školy se úspěšně uplatnili a uplatňují na domácím trhu i v zahraničí, ať už jako podnikatelé či vedoucí pracovníci národních a nadnárodních společností, organizací, institucí i diplomatických služeb.

Smyslem vyučovaných programů je předat studentům kromě teoretických vědomostí i praktické znalosti a dovednosti. Výuka probíhá pouze v anglickém jazyce a je založena na amerických a britských tradicích. AAVŠ vytváří interaktivní prostředí v malých studijních skupinách, kde je kladen důraz na samostatné myšlení, exaktní uvažování a vytříbení dovednosti psaného i mluveného projevu.

Studenti mohou absolvovat část studia na některé z partnerských univerzit v USA (Central Michigan University, University of Hawai, Hilo). AAVŠ je také zapojena do mezinárodního programu Erasmus, který umožňuje studentům výměnné pobyty v rámci zemí EU.

Výhody studia:
- individuální přístup
- interaktivní výuka
- multikulturní prostředí
- flexibilní rozvrh
- úzké propojení výuky s praxí, stáže v partnerských firmách a organizacích
- flexibilita financování školného
- prospěchová stipendia.

Dny otevřených dveří jsou na AAVŠ organizovány každou středu od 12:00 do 17:00 h.

Podání přihlášek: AAVŠ přijímá přihlášky v průběhu celého roku. Studium je možné zahájit jak v podzimním, tak v jarním semestru.

Studijní programy:

Bakalářské:
- Bc. Ekonomika a Management
- Bc. Strategický marketing – plánováno od podzimního semestru 2010
- Bc. Marketing a komunikace - plánováno od podzimního semestru 2010
- Bc. Mezinárodní Vztahy
- Bc. Politika a společnost
- Bc. Humanitní studia společnosti a kultury
- Bc. Žurnalistika a komunikace
- BA. (Hons). Komparativní právo

Magisteské:
- Mgr. Obchod a právo na mezinárodních trzích
- Mgr. Kvantitativní metody řízení rizik a portfolia
- Mgr. Mezinárodní vztahy a diplomacie
- Mgr. Humanitní studia
- Mgr. Veřejná politika
- MBA - ve spolupráci s Chapman University, USA
- LLM – plánováno od letního semestru 2011

Všechny programy jsou akreditovány Akreditační komisí ČR s výjimkou Komparativního práva – zde diplom uděluje University of Wales a akreditace je britská. Program MBA je držitelem nejvyšší světové akreditace AACSB.

Kontakt:

Anglo-americká vysoká škola
Anglo-American University
Lázeňská 4
118 00 Praha 1
www.aauni.edu
Tel: +420 257 530 202
Fax: +420 257 532 911
E-mail: admisssions@aauni.edu

Přidáno: 15.06.2009, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si