Přednášky o univerzitním studiu ve Velké Británii

ALFA agencyKončíte střední školu a láká Vás univerzitní studium v zahraničí? Víte, že v Británii se dá na tamních univerzitách studovat ZDARMA? Přijďte proto na naše informační setkání: o univerzitách ve VB (2.4 Brno, 3.4. Bratislava, 4.4. Praha).

Přednášky se konají v jednotlivých pobočkách naší agentury. Na přednáškách se můžete přímo zapsat ke studiu na anglické univerzity CANTERBURY CHRIST CHURCH UNIVERSITY a UNIVERSITY OF WOLVERHAMPTON.

Město
Místo konání
Den
Datum
Čas
Přednáší
Brno v kanceláři Alfa Agency, Nám. Svobody 12 Po 2.4.07 17:00 Martina
Bratislava v kanceláři Alfa Agency, Nám. SNP 13 Út 3.4.07 17:00 Lucka
Praha v kanc. Alfa Ag., Za Poříčskou branou 4 (Metro Florenc) St 4.4.07 17:00 Naďa


- VSTUP ZDARMA + navíc
- Kniha o Austrálii a tričko - pro vylosované účastníky obou přednášek!
- SLEVA 5% pro všechny účastníky přednášek!
Přidáno: 28.03.2007, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.