Přednášky o studiu, práci a cestování v Austrálii

Agentura STUDYLINE vás srdečně zve na přednášky o studiu, práci a cestování v Austrálii. Vstup na přednášky je zdarma! Akční nabídky pobytů v Austrálii pro každého účastníka přednášek, slosování o ceny!

PRAHA - hostem na pražské přednášce bude manažer škol Kaplan International Colleges v Austrálii pan Patrick Hope. Představí školy KIC a v závěrečné diskuzi bude reagovat na vaše dotazy.

LIBEREC - hosty na přednášce budou učitel angličtiny z Austrálie, studenti a rodiče studentů, kteří již pobyty v Austrálii se STUDYLINE absolvovali. V závěrečné diskuzi budou odpovídat na vaše dotazy.

Přednášky jsou ideální možností jak získat aktuální a kompletní informace! Široká nabídka jazykových a odborných kurzů, asistenční služby před odjezdem a během pobytu v Austrálii zdarma, kanceláře v Sydney, Brisbane a Perthu, asistence při hledání práce v Austrálii, ubytování "Share accommodation" za výhodné ceny. Akční nabídky pobytů v Austrálii pro účastníky přednášek a slosování o ceny!


A co všechny zúčastněné čeká? Večery plné zajímavých a užitečných informací. Přednášky budou zaměřené na protinožce a to konkrétně na studium, práci a cestování v Austrálii. Naším cílem je podat vám co nejvíce informací tak, abyste si mohli vytvořit o pobytech v Austrálii konkrétní představu. Dozvíte se zde o možnostech a podmínkách studia, destinacích, vyřizování víz, práci a pracovních příležitostech, ubytování a cestování. Zabývat se budeme také postupem při vyřizování pobytů, službami před odletem a během pobytu. V závěru přednášek proběhne diskuze.

Vstup zdarma pro širokou veřejnost je samozřejmostí, tak neváhejte a přijďte! Rádi se s vámi podělíme o zkušenosti a zážitky, které jsme během našich zahraničních pobytů posbírali.


Těšíme se na vás!
Tým agentury STUDYLINE 

Více informací najdete na www.Studyline.cz nebo na  www.Australie-studium.cz.

Aktuální termíny přednášek najdete v našem dalším článku na: http://clanky.vzdelani.cz/prednaska-a-diskuze-o-studiu-v-australii-tamni-praci-cestovani-a5287

Přidáno: 06.04.2012, Zdroj: Studyline s.r.o.

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

S odborným doučováním bude maturitní vysvědčení v kapse
S druhým stupněm na základní škole přibudou do života dítěte i přírodovědné předměty. A jelikož jde o náročnější, vyprofilovanější témata, ne každý žák si s nimi umí poradit sám. Kde mohou rodiče a žáci…
Jak sledovat studijní mobilitu ve vysokoškolském vzdělávání?
Jak jsou evropské vzdělávací systémy připraveny podporovat mobilitu studentů? Souhrnný přehled z publikace Mobility Scoreboard. Higher Education Background Report pro čtenáře Vzdělání.cz připravili odborníci Domu…