Přednášky o studiu a práci v zahraničí

STUDYLINE

Milí zájemci,
agentura STUDYLINE Vás srdečne zve na přednášky o studiu a práci v zahraničí. Pro všechny, kteří se zajímají o studium jazyků v zahraničí, o studium s prací v zahraničí nebo čistě jen o práci a cestování v zahraničí, připravila agentura STUDYLINE sérii přednášek. Vstup na přednášky je zdarma! Speciální nabídka a ceny studia v zahraničí pro každého účastníka přednášek!

A co všechny zúčastněné čeká? Večery plné zajímavých a užitečných informací. Přednášky budou zaměřené na protinožce a to konkrétně na studium, práci a cestování v Austrálii, jazykové kurzy v zahraničí a au pair a pracovní programy v zahraničí. Cílem těchto informativních přednášek je podat zájemcům co nejvíce informací tak, aby si mohli vytvořit o pobytech v zahraničí konkrétní představu. Návštěvníci přednášek se dozví o možnostech a podmínkách studia v zahraničí, destinacích, práci a pracovních příležitostech, ubytování a cestování. Diskutovat se bude také postup při vyřizování pobytů v zahraničí, služby před odletem a během pobytu. V závěru přednášek proběhne diskuze a slosování o ceny.

Vstup zdarma pro širokou veřejnost je samozřejmostí, takže neváhejte! Konzultanti agentury STUDYLINE se s vámi podělí o zkušenosti a zážitky, které posbírali během zahraničních pobytů.

Na setkání s Vámi se těší tým agentury STUDYLINE.

Přidáno: 28.03.2008, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Jak sledovat studijní mobilitu ve vysokoškolském vzdělávání?
Jak jsou evropské vzdělávací systémy připraveny podporovat mobilitu studentů? Souhrnný přehled z publikace Mobility Scoreboard. Higher Education Background Report pro čtenáře Vzdělání.cz připravili odborníci Domu…
S odborným doučováním bude maturitní vysvědčení v kapse
S druhým stupněm na základní škole přibudou do života dítěte i přírodovědné předměty. A jelikož jde o náročnější, vyprofilovanější témata, ne každý žák si s nimi umí poradit sám. Kde mohou rodiče a žáci…