Přednáška o studiu a práci v Austrálii

Milí zájemci,

agentura STUDYLINE Vás srdečne zve na přednášku o studiu, práci a cestování v Austrálii. Pro všechny, kteří se zajímají o studium, práci či jen o cestování jsme přichystali pozoruhodnou přednášku. Vstup na přednášku je zdarma! Speciální nabídka a ceny studia v Austrálii pro každého účastníka přednášky!

A co všechny zúčastněné čeká? Odpoledne plné zajímavých a užitečných informací. Jak již bylo předesláno, program přednášky bude zaměřen na protinožce a to konkrétně na Austrálii. Sydney - OperaDůvodů proč navštívit právě Austrálii je hned několik: exotika a příjemné klima, pohodový životní styl, příznivá cena studia, možnost práce při studiu, nízké životní náklady v porovnání s jinými zeměmi, mezinárodní vzdělání, možnost cestování po Austrálii, Novém Zélandu, Malajsii, Indonésii a mnoho dalšího. Naším cílem je podat Vám co nejvíce informací tak, abyste si mohli vytvořit o této zemi a pobytu v ní konkrétní představu. Dozvíte se zde o vzdělávávacím systému a možnostech studia anglického jazyka, odborných kurzů, ale i univezitního studia. Jelikož Austrálie je pro nás středoevropany exotická destinace, zmíníme se i o cestování. Zabývat se také budeme vízovou problematikou, se kterou máme dlouholeté zkušenosti, službami před odjezdem ale teké během pobytu. A protože nám studentská víza umožňují legálně v Austrálii pracovat, jedním z bodů programu bude i téma pracovních možností. Program bude uzavírat příjemná diskuse s naším zástupcem ze Sydney (12 let žije v Austrálii) a zástupcem prestižní školy Sydney English Language Centre. Dále s Vámi rádi prodiskutujeme Vaše konkrétní dotazy a možnosti studia v Austrálii.

Volný vstup pro širokou veřejnost je samozřejmostí, takže neváhejte!

To nejdůležitejší nakonec, termín a místo konání přednášky STUDYLINE:

Kde: EURO DANCE CENTRE, Národní 10, Praha 1 (vchod z Voršilské ulice)
Kdy: středa 1. 11. 2006, od 15:30 do 17:30 hodin

Těšíme se na Vás, rádi se s Vámi podělíme o zkušenosti a zážitky, které jsme posbírali během našich zahraničních pobytů.

Tým agentury STUDYLINE
www.studyline.cz

Přidáno: 19.10.2006, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.