Přednáška a diskuze o studiu v Austrálii, tamní práci a cestování

Nejpohodlnější způsob, jak se dozvědět informace o studiu v Austrálii je diskuze s lidmi, kteří si sami život na druhém konci zeměkoule vyzkoušeli. Jejich zkušenosti ze studia, práce a cestování po Austrálii mohou být zásadním vodítkem ve vašem rozhodování, zda se k protinožcům vydat.

Agentura STUDYLINE proto srdečně zve zájemce na některou ze svých přednášek, jejichž součástí bude volná diskuze o studiu v Austrálii, tamních pracovních možnostech a cestování.

Přednášky se konají v Brně, Praze, Plzni a Liberci a informace o nich najdete na našich webech. Vstup na všechny přednášky je zdarma a navíc máte šanci zúčastnit se slosování o hodnotné ceny nebo využít některé z akčních nabídek pobytů v Austrálii.

Termíny a místa konání přednášek:

A co všechny zúčastněné čeká? Večery plné zajímavých a užitečných informací. Přednášky budou zaměřené na protinožce, a to konkrétně na studium, práci a cestování v Austrálii. Cílem přednášky je podat vám co nejvíce informací tak, abyste si mohli vytvořit o pobytech v Austrálii konkrétní představu. Dozvíte se zde o možnostech a podmínkách studia, destinacích, vyřizování víz, práci a pracovních příležitostech, ubytování a cestování. Zabývat se budeme také postupem při vyřizování pobytů, službami před odletem a během pobytu.

V závěru přednášek proběhne o studiu v Austrálii diskuze. V průběhu této diskuze se více zaměříme na nejčastěji diskutované oblasti z přednášky, a to výběr nejlepší školy a destinace, vyřizování víza a ubytování nebo cestování.

Pokud se v uvedených termínech nemůžete na přednášku dostavit, ale přesto byste chtěli získat bližší informace o studiu nebo práci v Austrálii, přijďte na některou z poboček STUDYLINE a vše potřebné se dozvíte tam. Navštívit můžete samozřejmě také webové stránky agentury www.Australie-studium.cz, které disponují velmi širokou nabídkou jazykových i odborných kurzů, zajistí vám asistenční služby před odjezdem, ale i během pobytu v Austrálii. Pokud Austrálie není správná destinace pro vás, navštivte náš web www.Studyline.cz, na kterém najdete informace o všech našich programech:

  • Austrálie - studium, práce, cestování, víza, letenky
  • jazykové kurzy v zahraničí - pro děti a mládež, dospělé, manažery, učitele a seniory
  • střední školy a univerzity v zahraničí
  • au pair pobyty v USA a Evropě
  • pracovní programy v zahraničí
  • letenky
  • cestovní pojištění
  • slevové karty ISIC, IYTC a ITIC
  • vrácení daní

Vstup zdarma pro širokou veřejnost je samozřejmostí, tak neváhejte a přijďte! Rádi se s vámi podělíme o zkušenosti a zážitky, které jsme během našich zahraničních pobytů posbírali.

Těšíme se na vás!

Tým agentury STUDYLINE
www.Studyline.cz
www.Australie-studium.cz

Přidáno: 24.04.2013, Zdroj: Studyline s.r.o.

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si