Předání Výročních autorských cen Nakladatelství Fragment za rok 2009

FRAGMENTSrdečně Vás zveme na slavnostní předání Výročních autorských cen Nakladatelství Fragment za rok 2009, které se uskuteční v rámci knižního veletrhu Svět knihy v pátek 14. května 2010 od 11 hodin ve Velkém sále Průmyslového paláce, Výstaviště Praha.

Pro předem akreditované novináře bude připraven balíček obsahující informace o předávaných cenách a také vybrané knižní tituly oceněných autorů.

Akreditujte se proto, prosím, na akci nejpozději do pondělí 10..5.2010 do 12:00 hodin na adrese: bastlova@fragment.cz nebo na telefonním čísle: Iva Bastlová - 602 224 213 nebo 267 008 810.

Těšíme se na Vás i na dalších akcích, které budou v rámci knižního veletrhu Svět knihy probíhat na stánku Nakladatelství Fragment ve dnech 14. 5. a 15.5. 2010 – viz pozvánka.

 

Přidáno: 04.05.2010, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.