PRAGUE COLLEGEse v příštích týdnech otevře v rámci tří "Dnů otevřených dvěří"

Prague College, jedna z nejprestižnějších univerzit v České republice s výukou v anglickém jazyce, s potěšením oznamuje data dalších „Dnů otevřených dveří”, v rámci kterých se univerzita otevře potencionálním studentům i široké veřejnosti a umožní jim navštívit své prostory a seznámí je se vším, co nabízí.

Dny otevřených dveří se budou konat vždy ve středu, a to 12. listopadu, 10. prosince a 14. ledna.

V rámci každého Dne otevřených dveří jsou návštěvníci pozváni na návštěvu jakékoliv přednášky. Udělat pro to musí jen jediné, prostudovat si v předstihu rozvrh (který je k dispozici na webových stránkách univerzity) a pak už jen přijít do ulice Polská 10. Otevřeno bude vždy od 9 do 18 hodin, kdy vedení školy, vedoucí programů a přednášející budou k dispozici k rozhovorům o zkušenostech Prague College a akademických oborech, které nabízí.

Nejbližší Den otevřených dveří se koná ve středu 12. listopadu a v jeho průběhu se bude konat simulovaný soudní spor organizovaný panem Paul Cooperem, spolupracujícím asistentem na School of Business. Návštěvníci univerzity se také mohou těšit na prohlídku areálu a jeho zařízení na Vinohradech.

Tento a následující Dny otevřených dveří budou zajímavé zejména pro studenty, kteří navštíví tento týden studentský veletrh Gaudeamus v Brně.

Douglas Hajek, zakladatel a ředitel Prague College, ke Dnům otevřených dveří řekl: "Hlavním cílem těchto Dnů otevřených dveří je co nejvíce zpřístupnit Prague College veřejnosti a umožnit potencionálním studentům osobně se seznámit se vším, co univerzita nabízí. A to je určitě lepší než prostřednictvím letáku či webových stránek. Naše fakulty jsou samy o sobě asi tím nejlepším marketingovým nástrojem, protože jakmile potenciální studenti uvidí, jak charismatičtí a zkušení jsou naši profesoři, tak se pro ně Prague College stane téměř vždy první volbou! "

Pro více informací o Prague College nebo pro domluvení návštěvy kontaktujte, prosím, admissions@praguecollege.cz nebo navštivte stránky www.praguecollege.cz.

Přidáno: 07.11.2014, Zdroj: Prague College

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.