PRAGUE COLLEGEse v příštích týdnech otevře v rámci tří "Dnů otevřených dvěří"

Prague College, jedna z nejprestižnějších univerzit v České republice s výukou v anglickém jazyce, s potěšením oznamuje data dalších „Dnů otevřených dveří”, v rámci kterých se univerzita otevře potencionálním studentům i široké veřejnosti a umožní jim navštívit své prostory a seznámí je se vším, co nabízí.

Dny otevřených dveří se budou konat vždy ve středu, a to 12. listopadu, 10. prosince a 14. ledna.

V rámci každého Dne otevřených dveří jsou návštěvníci pozváni na návštěvu jakékoliv přednášky. Udělat pro to musí jen jediné, prostudovat si v předstihu rozvrh (který je k dispozici na webových stránkách univerzity) a pak už jen přijít do ulice Polská 10. Otevřeno bude vždy od 9 do 18 hodin, kdy vedení školy, vedoucí programů a přednášející budou k dispozici k rozhovorům o zkušenostech Prague College a akademických oborech, které nabízí.

Nejbližší Den otevřených dveří se koná ve středu 12. listopadu a v jeho průběhu se bude konat simulovaný soudní spor organizovaný panem Paul Cooperem, spolupracujícím asistentem na School of Business. Návštěvníci univerzity se také mohou těšit na prohlídku areálu a jeho zařízení na Vinohradech.

Tento a následující Dny otevřených dveří budou zajímavé zejména pro studenty, kteří navštíví tento týden studentský veletrh Gaudeamus v Brně.

Douglas Hajek, zakladatel a ředitel Prague College, ke Dnům otevřených dveří řekl: "Hlavním cílem těchto Dnů otevřených dveří je co nejvíce zpřístupnit Prague College veřejnosti a umožnit potencionálním studentům osobně se seznámit se vším, co univerzita nabízí. A to je určitě lepší než prostřednictvím letáku či webových stránek. Naše fakulty jsou samy o sobě asi tím nejlepším marketingovým nástrojem, protože jakmile potenciální studenti uvidí, jak charismatičtí a zkušení jsou naši profesoři, tak se pro ně Prague College stane téměř vždy první volbou! "

Pro více informací o Prague College nebo pro domluvení návštěvy kontaktujte, prosím, admissions@praguecollege.cz nebo navštivte stránky www.praguecollege.cz.

Přidáno: 07.11.2014, Zdroj: Prague College

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Cestování – nejlepší životní investice - recenze knihy
Kniha Cestování – nejlepší životní investice je zajímavá nejen tím, že je jakýmsi motivačním a kariérním rádcem, ale navíc je i biografií autora, který čerpal ze svých zahraničních zkušeností. Lukáš sice našel…
Jak na levné cestování?
Láká tě dobrodružství a vůně dálek, ale bojíš se, že nemáš dost peněz, aby se tvé cestovatelské sny uskutečnily? Chceš si užít parádní léto u moře, v horách nebo vyrazit na prázdninový trip po vlastní ose, ale…
Práce v Dánsku: Individualita a odpovědnost
Když jsem před třemi lety poprvé přijela do Dánska a rovnou se tam při té příležitosti přistěhovala, všechno bylo nové a jiné. Najednou jsem se ocitla v zemi, kde zima není překážkou pro cyklisty a kde si lidé…
Začít spolupracovat se zahraniční univerzitou není nic složitého
Nemáte zkušenosti s podáváním projektů spolupráce se zahraničními vysokými školami? Poradíme vám, jak na to!