Prague College zvolena partnerem pro Global Entrepreneurship Week

Prague College oznamuje, že se stala partnerem pro letošní celosvětový týden podnikání Global Entrepreneurship Week , který začal v pondělí 18.listopadu a skončí v neděli 24.listopadu. Global Entrepreneurship Week (“GEW”) je prestižní událostí, v rámci které se konají po celém světě řádově tisíce akcí na podporu začínajících mladých podnikatelů či těch, kteří o podnikání uvažují. Cílem je usnadnit jim start formou setkání s potencionálními spolupracovníky, mentory či dokonce investory.

Prague College bude v rámci svého zapojení pořádat v pátek 22. listopadu v 10 hod diskusi na téma “Etické podnikání” Přednášející hosté, Bruce Gahir a Dr. Stefano Cavagnetto z business školy Prague College, se budou věnovat etickým hodnotám podnikání a na reálných případových studiích vysvětlí, jak z ní může profitovat jak firma, tak společnost..

Pan Doug Hajek, zakladatel a ředitel Prague College, k probíhající akci řekl: "Někdy je obtížné zamyslet se nad svým podnikáním z hlediska etických hodnot pro společnost. Naštěstí v dnešní době si již mnoho podniků uvědomuje důležitost tohoto postoje a aktivity v oblasti filantropie či charity má jako nedílnou součást svého podnikání. V přednášce se budeme zabývat tím, jak se podnikatelské etice naučit, a jaké přínosy to může mít pro vlastní podnikání i společnost. Jsem přesvědčen, že reálné příklady studentům usnadní tomuto principu porozumět.

Během pěti let svého fungování se GEW rozšířil do více než 130 zemí a iniciativa je podporována mnoha světovými leadry a celosvětovou sítí 10.000 partnerských organizací. Prague College je proto poctěna, že byla zvolena za partnera takovéto organizace, zejména proto, že jejím posláním je přinášet svým studentům zkušenosti a znalosti z reálného života.

Přednáška “Etické podnikání” je zdarma a je přístupná i pro veřejnost. Pro více informací navštivte www.praguecollege.cz/home/latest-news.

 

Přidáno: 21.11.2013, Zdroj: Prague College

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.