Prague College zahájila další ročník letní školy Maricopa Community Colleges

PRAHA, 9. července 2007 – Měsíční letní školu otevřela dnes Prague College ve svých prostorách (Polská 10, Praha 2) ve spolupráci s americkou sítí škol Maricopa Community Colleges. „Vždy se na tento okamžik těším,“ říká Douglas Hajek, ředitel Prague College.

Spolupráce s Maricopa Community Colleges v americké Arizoně, jednou z největších organizací poskytujících vyšší vzdělání na celém světě, je součástí podpory, kterou poskytuje Prague College mezinárodnímu vzdělávání.

Specifičností letního programu je široký okruh témat a zájmů. „Výuka se zabývá vším, co naše partnery může zajímat: letní studium zahrnuje kursy digitální fotografie, historie filmu, ale i například politických ideologií,“ upřesňuje ředitel Hajek.

Mezi významnými českými osobnostmi, které povedou kurzy budou patřit politolog Jiří Pehe nebo socioložka Jiřina Šiklová, kurzy grafického designu a interaktivních médií povede umělkyně Veronika Bromová.

Pro bližší informace: Josef BROŽ, komunikační oddělení Prague College, mobil: 604/201523.

Prague College
Polská 10, 120 00 - Praha 2-Vinohrady,
tel.:  222 722 544,  222 722 545, fax:  222 718 813,
e-mail: info@praguecollege.cz 

Přidáno: 09.07.2007, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.