Prague College slaví 2. narozeniny

Prague College, škola nabízející vyšší vzdělání v angličtině, připravila ke svým druhým narozeninám bohatý program skládající se z výstav, koncertu a vzdělávacích akcí v nadcházejících letních měsících.

Oslavy vyvrcholí 30. června koncertem chorvatské skupiny Svadbas v Paláci Akropolis.
Skupina Svadbas, jejíž hudební žánr odvážně mísí prvky rocku, popu a chorvatského folku, vystoupí v České republice poprvé. Jejich píseň Treblebass z alba La la byla oceněna hudební cenou Porin jako Píseň roku 2005. Skupina je též známa svou divadelní a filmovou tvorbou.

Koncertu bude 15. června předcházet Den otevřených dveří spojený s výstavou prací studentů Prague College. Zájemci o studium si prohlédnou moderní prostory, ve kterých probíhá výuka, setkají se s vyučujícími a dozví se více informací o programech Prague College. Práce studentů programu Graphic Design budou k vidění také na Smíchově v Apple Center Anděl od 22. června. Na obou místech mohou zájemci získat vstupenky na koncet skupiny Svadbas zdarma.

Během dvou let existence se Prague College podařilo vybudovat kvalitní lektorský tým, vybavit učebny počítači a plazmovými obrazovkami, a zahájit dlouhodobou spolupráci s obchodními společnosti, které nabízí studentům praktické využití dovedností, které studiem na Prague College získali.

Ředitel Prague College, Douglas Hájek, říká "Prague College dosáhla důležitého milníku - během dvou let jsme představili praktické programy, máme první absolventy a těšíme se na další akademický rok. Přidejte se k nám a oslavte naše dvouleté narozeniny."

Prague College nabízí vyšší vzdělání v angličtině v oborech Business, Graphic Design, Interactive Media, Computing a Chartered Accounting. Upřednostňuje osobní přístup ke studentům, flexibilitu studia a interaktivní způsob výuky, který studentům zajistí nejen teoretické, ale především praktické dovednosti.

Autorka: Irena Zemanová - Prague College

Přidáno: 07.06.2006, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.