Prague College přivítala Leona Jakimiče

Ve středu 1. října 2014 v první sérii přednášek Master Speaker tohoto semestru Prague College přivítala výjimečného hosta a řečníka Leona Jakimiče, zakladatele a prezidenta světově uznávané české sklářské společnosti LASVIT.

Pan Jakimič, který se právě vrátil z Hong Kongu, hovořil ke zcela zaplněnému sálu, v němž byli studenti, zaměstnanci univerzity i široká veřejnost. Stručně se dotknul hongkongské politické krize a pak se v přednášce přesunul ke svému strhujícímu podnikání, které doplňoval nádhernými ilustračními snímky výrobků LASVIT, jež jsou instalovány na mnoha předních místech ve světě, jako jsou Šanghaj, Abu Dhabi, Istanbul, Melbourne či New York.

 Publikum, v němž byli studenti umění i obchodu, bylo jeho přednáškou, jež obsahovala vše od firemní kultury až po význam komunikace v marketingu, zcela pohlceno.

Pan Jakimič svůj výstup zakončil představením téměř dokončeného plánu na otevření galerie sklářského umění v ulici Na Příkopě v Praze a zmínil své přání, aby se jeho firma stala jedničkou na českém trhu s luxusním zbožím.

Na pana Jakimiče bude obtížné navázat, ale Prague College se již teď s velkým očekáváním těší na dalšího „Master Speakera“, kterým bude Darren Huston. Pan Huston je CEO a zakladatel Booking.com a do Prahy přijede jen na velmi krátkou návštěvu, v rámci níž se však setká se studenty a hosty Prague College a pohovoří s nimi dopoledne 17. října.

Pro více informací navštivte www.praguecollege.cz.

Přidáno: 09.10.2014, Zdroj: Prague College

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.
Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…