Prague College pořádá »UK Day« o vyšším a univerzitním vzdělání

Prague CollegeLeeds Metropolitan UniversityPRAHA – Program s názvem UK Day at Prague College (Britský den na Prague College) připravila ve spolupráci s British Chamber of Commerce in Prague (Britskou obchodní komorou v Praze) Prague College, na 17. dubna 2007.


Celodenní program klade důraz zejména na propojení mezi studiem a praxí studentů. Od 8.30 do 10 hodin bude věnováno zaměstnavatelům, kteří mají zájem o studenty z Velké Británie. Následovat budou od 11 do 14 hodin speciální semináře pro studenty Prague College. Odpolední program od 15 do 18 hodin se bude zabývat zvláště aspekty spojení studia ve Velké Británii a organizací individuálního studia.

Prague College, založená v roce 2004, nabízí studium v modulech 2+1 rok ve Velké Británii, od září 2007 rovněž partnerské výhody se spojením s Leeds Metropolitan University. Na Prague College lze nyní získat vyšší odborné vzdělání, ale i bakalářské diplomy v oblastech: obchod, počítače, grafický design a interaktivní média.

Škola disponuje kvalitním zázemím, mezi které patří zejména individuální a praktický přístup ke studentům, možnosti půjček a stipendií, ale například v České republice unikátní digitální knihovna o 10.000 svazcích.

Pro další informace kontaktovatujte, prosím, Josefa Brože z komunikačního oddělení Prague College, na mobilním telefonu: 604 201 523 nebo e-mailu: broz@praguecollege.cz.

Prague College
Polská 10, 120 00 - Praha 2-Vinohrady,
tel.:  222 722 544,  222 722 545, fax:  222 718 813,
e-mail: info@praguecollege.cz 

Přidáno: 11.04.2007, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.