Prague College nabízí nový IT program a počítače zdarma

PRAHA, 7. ledna 2008 – Soukromá škola britského vzdělání Prague College otevírá v roce 2008 studijní IT & Computing program. Součástí efektivního studia bude i notebook, který škola nabízí studentům zdarma. „Dnes už není možné studovat tento obor bez toho, že byste měli k dispozici přenosný počítač,“ říká ředitel Douglas Hajek.

Studenti budou mít v rámci tohoto studia možnost seznámit se s profesionálním prostředním informačních technologií a získat široké uplatnění. Program je dobrým nástrojem pro praktické dovednosti v oblasti systémových analýz, programování, návrhů databází designu a informačních systémů, web designu a elektronického obchodu.

Prague College byla založena v roce 2004: nabízí vyšší odborné a univerzitní bakalářské vzdělání v agličtině a to v oblastech Business, Computing, Interactive Media a Graphic Design. Diplomy a certifikáty v programu International Business lze získat na třech akademických úrovních podle délky a obsahu v 11 specializacích. Zájem je rovněž o specializované účetní kurzy nebo kurzy angličtiny.

Více informací na www.praguecollege.cz.

Přidáno: 08.01.2008, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.