Prague College nabízí nový IT program a počítače zdarma

PRAHA, 7. ledna 2008 – Soukromá škola britského vzdělání Prague College otevírá v roce 2008 studijní IT & Computing program. Součástí efektivního studia bude i notebook, který škola nabízí studentům zdarma. „Dnes už není možné studovat tento obor bez toho, že byste měli k dispozici přenosný počítač,“ říká ředitel Douglas Hajek.

Studenti budou mít v rámci tohoto studia možnost seznámit se s profesionálním prostředním informačních technologií a získat široké uplatnění. Program je dobrým nástrojem pro praktické dovednosti v oblasti systémových analýz, programování, návrhů databází designu a informačních systémů, web designu a elektronického obchodu.

Prague College byla založena v roce 2004: nabízí vyšší odborné a univerzitní bakalářské vzdělání v agličtině a to v oblastech Business, Computing, Interactive Media a Graphic Design. Diplomy a certifikáty v programu International Business lze získat na třech akademických úrovních podle délky a obsahu v 11 specializacích. Zájem je rovněž o specializované účetní kurzy nebo kurzy angličtiny.

Více informací na www.praguecollege.cz.

Přidáno: 08.01.2008, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…
Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.