Prague College má za sebou první úspěšný týden letní intenzívní školy

Prague College s potěšením oznamuje, že právě skončil velice úspěšný první týden letní intenzivní školy „Summer Intensive", která nabízí všem zájemcům možnost účastnit se intenzivního kurzu odborných předmětů ze všech tří institutů Prague College: Business, Art &Design a Computing.

Program letní školy Summer Intensive byl navržen nejen pro studenty, kteří chtějí dohnat přednášky, jež zmeškali nebo nedokončili v průběhu akademického roku, ale také pro širokou veřejnost. K dnešnímu dni činí 25 % z 69 účastníků noví posluchači školy, z nichž většina jsou buď pracující profesionálové, kteří chtějí prohloubit své znalosti v oblasti jejich pracovního zaměření, nebo lidé, kteří chtějí pracovat na svém osobním růstu. Mezi účastníky jsou i studenti, kteří by se chtěli dozvědět více o určitém tématu, dříve než se rozhodnou o přihlášce do běžného vzdělávacího programu.

Mezi nejoblíbenější kurzy, ze kterých si studenti mohou vybrat, patří Digital Forensics, Business Decision Making a studium fotografie. Škola však nabízí také některé netradiční kurzy jako jsou Live Electronic Music nebo Web Application Design and Development.
Douglas Hajek, ředitel Prague College, k letní škole uvedl: „Je to poprvé, co nabízíme kurzy mimo běžný akademický semestr. Letní intenzivní škola „Summer Intensive“ poskytuje současným i novým studentům možnost vybrat si z opravdu široké nabídky kurzů
za kredity i bez kreditů. Chceme zpřístupnit Prague College včetně našeho zařízení a lektorů studentům i v průběhu klidnějších letních měsíců. Skutečnost, že máme účastníky, kteří přicházejí i zvenčí, dokazuje, že je o tuto nabídku zájem. Plánujeme proto, že program v příštím roce výrazně rozšíříme.“

Kurzy Summer Intensive začaly 10. června a potrvají až do 28. června. Pro více informací o seznamu kurzů prosím navštivte www.praguecollege.cz/en/home/summer-intensive.

Více informací o Prague College naleznete na www.praguecollege.cz.

Přidáno: 18.06.2013, Zdroj: Prague College

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.