Prague College dnes představila své ateliéry v rámci Students in Action

Prague CollegePRAHA - Prezentaci ateliérů grafického designu a intermediálních studií dnes otevřela Prague College, soukromá škola vyššího a bakalářského vzdělání v Polské ulici 10. Studentské práce, které jsou výsledkem posledních dvou let, mají všechny převážně praktické využití: nabízejí různé grafické zpracování katalogů, průvodců, kalendářů nebo obalů.

„Je to dobrá příležitost, aby studenti mohli ukázet svým kolegům, ale i široké veřejnosti to, na čem za poslední dobu pracovali. Další i budoucí studenti zde jistě získali inspiraci pro své příští studium," říká Douglas Hajek, ředitel a zakladatel školy.

Prague College byla založena v roce 2004: nabízí vyšší odborné a univerzitní bakalářské vzdělání v agličtině a to v oblastech Business, Computing, Interactive Media a Graphic Design. Diplomy a certifikáty v programu International Business lze získat na třech akademických úrovních podle délky a obsahu v 11 specializacích.

Studium v rámci tzv. Higher National Diploma (Vyššího národního diplomu) umožňuje pokračování ve 3. ročníku s dosažením bakalářského titulu na více než 100 univerzitách ve Velké Británii a v Evropě. V současné době Prague College jedná o možnosti získat bakalářský titul také i v Praze.

Programy vycházející ze standardů britského kvalifikačního rámce a jsou v souladu s požadavky tzv. Boloňského procesu Evropské unie, mají akreditaci Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky a dvou britských vzdělávacích agentur: Edexcel a LCCI International Qualifications - LCCIEB.

Škola disponuje kvalitním zázemím, mezi které patří zejména individuální a praktický přístup ke studentům, nabídka půjček a stipendií, ale například v České republice naprosto unikátní digitální knihovna o 10.000 svazcích.

Pro bližší informace: Josef BROŽ, komunikační oddělení Prague College, mobil: 604 201 523.

Prague College
Polská 10, 120 00 - Praha 2-Vinohrady,
tel.:  222 722 544,  222 722 545, fax:  222 718 813,
e-mail: info@praguecollege.cz 

Přidáno: 28.03.2007, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.