Prague College byla Univerzitou v Cambridge vyhlášena „Vzdělávací destinací pro úspěch”

Vedení Prague College dnes s potěšením oznámilo, že škola byla zvolena Studentskou unií Univerzity v Cambridge („CUSU” z angl. Cambridge University Student Union) jako „vzdělávací destinace pro úspěch” (z angl. „Educational Destination for Success”).

Prague College je uvedená v průvodci Univerzity v Cambridge zvaném „Strategies for Success” („Strategie pro úspěch”), který doporučuje tuto školu jako jednu ze dvou vzdělávacích institucí v České republice, jež nabízí jedinečné výhody a zkušenosti.

Pod hlavičkou „Czech Them Out” průvodce popisuje Prague College jako „stále atraktivnější volbu pro britské absolventy, kteří chtějí praktické univerzitní vzdělání pro kariéru v oboru podnikání a výpočetní techniky.” Průvodce „Strategies for Success” má za cíl sloužit studentům a absolventům jako vodítko a zaměřuje se na kariérní poradenství. Je založen na faktu, že postgraduální studia v zahraničí prokazují zvýšení zaměstnatelnosti jednotlivců a pomáhá tedy studentům naplánovat jejich postgraduální vzdělávání představením výběrů nejlepších organizací a možností pro studium a práci po celém světě.

Douglas Hajek, ředitel Prague College, řekl: „Vždy jsme měli pocit, že naše magisterské programy v oborech mezinárodní management a výpočetní technika jsou jedny z nejlepších na světě, a je ohromně povzbuzující, že „CUSU” podporuje naše tvrzení! Rádi bychom zvolali „Dobrá práce!” celému postgraduálnímu týmu, jehož úsilí zaujalo pozornost CUSU pracovníků, a také bychom rádi pogratulovali všem z Prague College, kteří přispívají k naší vynikající pověsti, kterou budujeme po celém světě.”

Kromě Prague College byla v průvodci, který uvádí 19 vzdělávacích destinací, jako další zástupce České republiky uvedena Akademie výtvarných umění v Praze – nejstarší umělecká škola v České republice. V době, kdy univerzity po celém světě bojují o přízeň mezinárodních studentů, je výběr dvou místních vysokých škol velmi vítaným přínosem pro reputaci univerzit v České republice.

Pro více informací o průvodci „Strategies for Success” a pro její online verzi prosím navštivte www.cambridge-careers.org.


Více informací na www.praguecollege.cz.

Přidáno: 22.11.2012, Zdroj: Prague College

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.