Prague College a Leeds Metropolitan University: strategické partnerství

Prague CollegePRAHA/LEEDS - Zkvalitnění studia a posílení garancí pro své studenty vedlo vedení Prague College k uzavření strategického partrnerství s Leeds Metropolitan University.

Partnerství umožňuje, aby studenti v rámci tzv. Higher National Diploma (Vyššího národního diplomu), pokračovali ve 3. ročníku přímo v Leedsu, bakalářský titul univerzity bude možné od září 2007 získat také v Praze.

„Úspěšní absolventi HND mohou samozřejmě studovat bakalářské programy na více než 100 britských a evropských univerzitách,“ říká Douglas Hajek, ředitel Prague College, která nabízí studium, založené na standardech britských univerzit. „Naše partnerství s univerzitou v Leedsu ovšem nabízí, aby studenti získali bakaláře v Leedsu nebo přímo v Praze: je to vysoké ocenění kvality naší práce a motivací pro další projekty,“ dodává.Na Prague College lze studovat HND a bakalářské programy v oblastech: obchod, počítače, grafický design a interaktivní média. Škola disponuje kvalitním zázemím, mezi které patří zejména individuální a praktický přístup ke studentům, možnosti půjček a stipendií, ale například v České republice unikátní digitální knihovna o 10.000 svazcích.

Pro další informace kontaktujte, prosím, ředitele Doglase Hajka také na mobilním telefonu: 602 624 684 nebo e-mailem na doug@praguecollege.cz.

Prague College
Polská 10, 120 00 - Praha 2-Vinohrady,
tel.:  222 722 544,  222 722 545, fax:  222 718 813,
e-mail: info@praguecollege.cz 

Přidáno: 03.04.2007, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.