Pracuj a studuj v Austrálii nebo na Novém Zélandu

Austrálie a Nový Zéland jsou země, které se stále objevují na špičce žebříčků nejrozvinutějších a nejbohatších zemí světa. Během krize australské HDP na obyvatele rostlo a to dokonce až o 50%. Není se tedy čemu divit, že obyvatelé těchto zemí se neustále usmívají, jsou přátelští a „umí si užívat života“, jak tvrdí většina Čechů a Slováků, kteří se odtud vrátili.

Přidejme k tomu sluníčko, nejkrásnější pláže na světě, různorodou krajinu a máme tu ráj na světě. Kam jinam se tedy vydat učit angličtinu a popřípadě si i vydělat? Austrálie a Nový Zéland jsou jasnou volbou. Mnoho zájemců zřejmě odradí vysoké počáteční náklady, ale pokud spojíte studium s prací a vezmete v potaz kvalitní vzdělání, které se Vám dostane od profesionálů v oboru, tak se Vám vložené náklady brzy vrátí.

Své o tom mohou vyprávět účastníci jazykových pobytů společnosti Student Agency, kteří se zúčastní přednášky  o studijních pobytech s možností práce v Austrálii a na Novém Zélandu. Přednáška se koná ve čtvrtek 6. 6. v Praze na půdě Metropolitní univerzity (Dubečská 900, Praha 10).

Na přednášce se dozvíte nejen o tom, jakou školu studovali a co jim studium přineslo, ale také o jejich zkušenostech s hledáním práce, zážitcích z cestování a celkově o životě na druhé straně zeměkoule „vzhůru nohami“. Přednášky se také zúčastní zástupce školy Cambridge International College. Vstup je zdarma a na akci budete moct vyhrát dvoutýdenní jazykový kurz v Austrálii!

Více o přednášce a jak se na ní přihlásit se dozvíte na www.jazykovepobyty.cz.

Přidáno: 02.06.2013, Zdroj: Student Agency

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.