Pozvánka na Závod na kolečkách

Závod na kolečkách - logoMetropolitní univerzita Praha si vás dovoluje pozvat na Závod na kolečkách, který se koná v soboru 8. května v 10 hodin. Organizátorem akce je student MUP Martin Hanibal. Zváni jsou všichni studenti, rodiče a děti, kteří se chtějí příjemně bavit v krásném areálu parku v Dolních Počernicích.

Závod na kolečkách se koná v těchto kategoriích: handbike, elektrický vozík, elektrický skútr, mechanický vozík, kombi (vozíčkář + asistent), děti r. 2004-6 (odrážečky, tříkolky, koloběžky), děti r. 2007-9 atd. (s sebou přilbu + rodiče). Délka tratě je cca 1 až 5 km. Hlavní cenou jsou 2 vstupenky na pražský květnový koncert skupiny Black Eyed Peas v O2 Aréně, hlavní cenou pro děti je koloběžka.

Závod moderuje Jaroslav Suchánek. Na návštěvníky čeká také malování, petanque, lukostřelba, kurz První pomoci, krasojízda na kole, tombola s překvapivými cenami.

Přihlášku lze stáhnout na www.zavodnakoleckach.webnode.cz, poté ji odešlete na email black.bridge@email.cz.

Přidáno: 04.05.2010, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.