Pozvánka na XI. ročník veletrhu Gaudeamus ® 2004

Untitled Document

XI. ročník Evropského veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus® 2004 se uskuteční v termínu od 19. do 22. října 2004 v pavilonu G2 na brněnském výstavišti. Na veletrhu najdou studenti třetích a čtvrtých ročníků středních škol ucelený přehled o možnostech studia na tuzemských a zahraničních vysokých a vyšších odborných školách. V letošním roce je poprvé nabídka vzdělávání rozšířena o celoživotní vzdělávání.

XI. ročníku veletrhu Gaudeamus ® 2004 nabízí:

 • podrobné informace o možnostech studia na tuzemských a zahraničních vysokých a vyšších odborných školách,
 • rekordní počet 99 samostatných vystavovatelů, kteří zastupují více jak 220 fakult nebo samostatných studijních oborů, (nejvíce za celou historii veletrhu), viz. seznam vystavovatelů
 • přehled možností studia na zahraničních univerzitách a vysokých školách
 • bohatý program přednášek vystavujících škol o možnostech studia, viz. program přednášek. Účast na přednáškách bude zdarma, po vyplnění kupónu se každý účastník může účastnit slosování o věcné ceny.

  Podrobnosti naleznete na www.gaudeamus.cz.

  Autor: Vladimír Přichystal, manažer portálu Vzdělání.CZ

 • Přidáno: 14.10.2004, Zdroj: Vzdělání.CZ

  Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

  EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

  Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

  [ x ]

  Přečtěte si

  Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
  V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.