Pozvánka na veletrh studia a práce v zahraničí - Austrálie, Nový Zéland, Velká Británie, Irsko

Milí zájemci,
agentura STUDYLINE Vás srdečne zve na veletrh studia a práce v zahraničí. Pro všechny, kteří se zajímají o studium, práci či jen o cestování v Austrálii, Novém Zélandu, Velké Británii nebo Irsku jsme přichystali pozoruhodný veletrh. Vstup na veletrh je zdarma! Speciální nabídka a ceny studia v zahraničí pro každého účastníka veletrhu!

A co všechny zúčastněné čeká? Dvě odpoledne plné zajímavých a užitečných informací. První den veletrhu STUDYLINE, středa 10.5.2006, bude zaměřen na protinožce a to konkrétně na Austrálii a Nový Zéland. Naším cílem je podat Vám co nejvíce informací tak, abyste si mohli vytvořit o obou zemích a pobytech v nich konkrétní představu. Dozvíte se zde o vzdělávávacím systému a možnostech studia anglického jazyka, odborných kurzů, ale i univezitního studia. Představíme Vám nabídku našich partnerských škol. Jelikož Austrálie i Nový Zéland jsou pro nás středoevropany exotické destinace, nenechte si ujít přednášku o cestování. Zabývat se také budeme vízovou problematikou, se kterou máme několikaleté zkušenosti. A protože nám studentská víza umožňují legálně v Austrálii pracovat, jedním z bodů programu bude i téma pracovních možností.

Austrálie, Nový Zéland - středa 10.5.2006 od 14:00 do 18:00 hodin
Program přednášek:
14:00 Uvítání, představení nabídky programů a služeb agentury STUDYLINE (Jaroslav Tykal)
14:30 - 15:00 Představíme Vám naše partnerské školy a jejich nabídku (Jaroslav Tykal)
15:00 - 15:30 Vzdělávací systém, jaké kurzy můžete studovat (Sylva Bryjová)
15:30 - 16:30 Výběr destinace, školy a kurzu, víza, práce, pracovní možnosti, služby v Austrálii (Jaroslav Tykal)
16:30 - 17:00 Představení škol GEOS Oceánie (Dana Matějková)
17:00 - 17:30 Přednáška o cestování našich klientů po Austrálii, Novém Zélandu a Tichomoří (Petra Špačková,
Martin Panovec)
17:30 - 17:50 Diskuze s našimi klienty
17:50 Slosování o ceny - všichni kdo na veletrhu vyplní přihlášku do soutěže a zúčastní se slosování, mohou vyhrát jednu ze zajímavých cen:
1.Cena - 2 týdenní jazykový kurz s ubytováním na škole Aspect (Austrálie, Nový Zéland)
2.Cestopis o Novém Zélandu
3.Kniha o Sydney
4.Tričko STUDYLINE
5.Tričko STUDYLINE

Foyer
Doprovodný program - rádi s Vámi prodiskutujeme Vaše konkrétní dotazy a možnosti studia v zahraničí, promítání filmů o školách a zemích.

Ve druhém dni, čtvrtku 11.5.2006, se vrátíme zpět do Evropy a budeme hovořit o Velké Británii a Irsku. I tyto země Vám představíme jako příjemné pro studijní, studijně-pracovní nebo jen čistě pracovní pobyty. Tudíž i zde Vám představíme naše partnerské školy, jejich nabídku jazykových kurzů a nemalou část veletrhu zabere téma au pair a pracovních programů. Jistě příjemnou částí po oba dny bude promítání filmů a diskuze o všem co Vás bude o zahraničních pobytech zajímat.

Velká Británie, Irsko - čtvrtek 11.5.2006 od 14:00 do 18:00 hodin
Program přednášek:
14:00 Uvítání, představení nabídky programů a služeb agentury STUDYLINE (Jaroslav Tykal)
14:30 - 15:30 Představíme Vám naše partnerské školy a jejich nabídku (Sylva Bryjová)
15:30 - 16:30 Au pair a pracovní programy (Sylva Bryjová)
16:30 - 17:00 Výběr destinace, školy a kurzu, pracovní možnosti, životní náklady, ubytování, postup vyřizování (Jaroslav Tykal)
17:00 - 17:30 Představení škol GEOS v Evropě (Dana Matějková)
17:30 - 17:50 Diskuze
17:50 Slosování o ceny - všichni kdo na veletrhu vyplní přihlášku do soutěže a zúčastní se slosování, mohou vyhrát jednu ze zajímavých cen:
1.Cena - 2 týdenní jazykový kurz s ubytováním na škole Aspect (Velká Británie nebo Irsko)
2.Cestopis o Velké Británii
3.Cestopis o Irsku
4.Tričko STUDYLINE
5.Tričko STUDYLINE

Foyer
Doprovodný program - rádi s Vámi prodiskutujeme Vaše konkrétní dotazy a možnosti studia v zahraničí, promítání filmů o školách a zemích.

Volný vstup pro širokou veřejnost je samozřejmostí, takže neváhejte! Těšíme se na Vás, rádi se s Vámi podělíme o zkušenosti a zážitky, které jsme posbírali během našich zahraničních pobytů.

To nejdůležitejší nakonec: Veletrh STUDYLINE se koná 10. - 11.5.2006, vždy od 14:00 do 18:00 hodin v EURO DANCE CENTRU, Národní 10, Praha 1 (vchod z Voršilské ulice).

Přidáno: 25.04.2006, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.