Pozvánka na veletrh SCHOLA NOVA 2006 v Praze

Ve dnech 28. - 30. března 2006 se v pražském Veletržním paláci uskuteční již 13. ročník specializovaného veletrhu SCHOLA NOVA - školy, vzdělávání a vybavení.
Letošní ročník přinese novinky určené především pro výuku v základních, středních a vyšších odborných školách, nabídky škol, informace z oblasti školství, poradenství pro absolventy, studenty, odborné pedagogické pracovníky a učitele jednotlivých škol z celé České republiky.

Především pro studenty se budou prezentovat české a řada zahraničních škol s nabídkou vzdělávání v novém školním roce. Řada škol totiž nabízí volná místa pro ty uchazeče, kteří se doposud pro určitou školu nerozhodli a nebo o doplnění svých jazykových znalostí a dalších dovedností teprve uvažují.
Zástupci státních orgánů a úřadů budou veřejnost informovat o konkrétních projektech, které se v oblasti školství připravují, zazní informace o realizaci systémových a národních projektů v rámci Evropského sociálního fondu, přípravě na další programovací období 2007 - 2013 a nebo Integrovaném akčním programu v oblasti celoživotního vzdělávání na období 2007 - 2013. Samostatný vstup bude věnován absolventům a trhu práce.
Dalším nosným tématem veletrhu jsou kromě vzdělávání a celoživotního vzdělávání také informační technologie ve vzdělávání. Na veletrhu bude představen nový školský vzdělávací a informační portál, moderní komunikace se školou - nezbytnost on-line evidenčního systému ve škole, nový projekt Ministerstva informatiky a další.
Veletrh zahájí dne 28. března ministryně školství Petra Buzková a současně povede i l. seminář MŠMT na téma Aktuální otázky školské legislativy a politiky - nový školský zákon, zákon o pedagogických pracovnících, zákon o uznávání výsledků dalšího vzdělávání.

Další informace a přihlášky na www.bvv.cz/scholanova, tel./ fax: 224 228 243
Provozní doba: 28. - 30. 3. 2006 denně od 9 do 17 hod.,
Vstupné pro dospělé 50,- Kč, pro studenty 25,- Kč, hromadné vstupné pro studenty předem nahlášené 20,- Kč

 

Autorka: Marcela Zelinková - Veletrhy Brno, a.s.

Přidáno: 30.01.2006, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si