Pozvánka na veletrh SCHOLA NOVA 2004 pro učitele a studenty

Zveme Vás k návštěvě 11. ročníku specializovaného veletrhu SCHOLA NOVA – škola, vzdělávání a vybavení do Veletržního paláce v Praze 7, ve dnech 23. – 25. března 2004.

Provozní doba: 10 – 17 hod.
Vstupné: Dospělí 50,- Kč/os., Studenti 25,- Kč/os., hromadné vstupné: 15,- Kč/studenta + pedagogický doprovod zdarma

Letošní ročník bude zajímavý nejen pro pedagogy, ale návštěvu doporučujeme i studentům ze škol všech stupňů, kteří na veletrhu získají informace o tom, kde a za jakých podmínek mohou doplnit své vzdělání na některých českých, ale i zahraničních školách.

Mezi vystavovateli jsou v letošním roce vysoké, vyšší i jazykové školy z České republiky, ale i poměrně velký počet škol z Austrálie, Nového Zélandu, Německa, Rakouska, Velké Británie, Švýcarska, Itálie či Kanady např. :
GBS-Fachschule Fűr Technik und Wirtschaft Leipzig, ILAC – International Language Academy Toronto, International House Malta, Fachhochschule Krems – Austria, ELTC – The University of Sheffield, London Metropolitan University, HTMI Hotel Management School a další.

Vlastní expozicí se zúčastní i Australské obchodní zastoupení (Austrade). Jedná se o vládní organizaci, která m.j. aktivně podporuje studium českých a slovenských studentů v Austrálii (vysokoškolské a postgraduální studium, jazykové a odborné kurzy) společně s australským Ministerstvem školství, vzdělání a mládeže (DETYA) v rámci programu AEI (Australian Education International.

Veletrhu se budou účastnit i zástupci státních a neziskových organizací, které poradí, jak pro studium získat finanční podporu, zda je možné si po dobu studia přivydělávat atd. To, že o naše studenty je v zahraničí velký zájem, potvrzuje i reprezentativní účast zahraničních škol na veletrhu.

Záštitu nad veletrhem převzalo MŠMT a Rada vlády pro rozvoj lidských zdrojů Úřadu místopředsedy vlády ČR. Hlavní činností Rady vlády je podpora celoživotního a odborného vzdělávání a pomoc při snižování nezaměstnanosti v ČR.

Vedení škol se bude moci seznámit s novinkami firem, které vyrábějí a dodávají do škol výukové programy, vybavení, učebnice, audiovizuální techniku atd. Informace jsou uveřejňovány na www.bvv.cz/scholanova, www.ceskaskola, www.kidsland.cz a další.

Zajímavou součástí veletrhu je doprovodný program. Skládá se z odborných seminářů, konferencí a prezentací firem. V úvodním vystoupení se budeme moci setkat s ministryní školství, náměstkyní místopředsedy vlády pro výzkum, vývoj a lidské zdroje, bude pokračovat konference pro uživatele internetu a mnoho dalších. Studenti získají další informace, jak si zajistit studium v příštím školním roce, vč. informací o vojenském školství.

Jsme si jisti, že návštěva veletrhu bude zajímavá jak pro vedení školy, tak pro Vaše studenty. Budeme rádi, pokud nám sdělíte datum vaší návštěvy veletrhu a počet návštěvníků, abychom mohli dát příslušné instrukce v pokladně veletrhu a tím urychlili formality nutné pro váš vstup. Úhrada vstupného je možná předem na fakturu. Volejte nám prosím na tel.: 224 210 727 nebo 224 236 959, případně faxujte: 224 228 243 nebo na e-mail: schola@bvv.cz

Těšíme se na Vás na veletrhu SCHOLA NOVA ve Veletržním paláci v Praze!

Autorka: Marcela Zelinková, Veletrhy Brno, a.s., obchodní realizace Praha

Přidáno: 05.03.2004, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si