Pozvánka na seminář: Používání druhotných surovin a recyklace vozovek

a) kontaktní osoba - garant: Dr.Ing. Michal Varaus

b) termín konání: 28.dubna 2006

c) místo konání: Přednáškové místnosti fakulty stavební

d) rozsah:  Jednodenní seminář

Seminář je zaměřen na použití druhotných surovin a  zabudovaných silničních materiálů pro recyklaci a  opětovné využití do konstrukcí vozovek. V rámci semináře budou poskytnuty informace o stávající předpisech a legislativě v odpadovém hospodářství, dále budou prezentovány vybrané druhotné suroviny, jejich složení, vlastnosti a možnosti využití při stavbě vozovek. Samostatná část bude věnována recyklaci silničních materiálů,  technologiím recyklace a stávajícím platným předpisům.

e) komu je kurz určen

Kurz je určen pracovníkům investorských organizací, prováděcích firem, silničních laboratoří a široké odborné veřejnosti.

f) přednášející osoba / kdo kurz vede

Vedoucí kurzu: Dr.Ing. Michal Varaus, Ústav pozemních komunikací

Přednášející:
Doc. Ing. Jan Kudrna, CSc., Ústav pozemních komunikací
Doc. Ing. Miroslav Škopán, CSc., Ústav stavebních a transportních strojů
Dr. Ing. Michal Varaus, Ústav pozemních komunikací
Ing. Dušan Stehlík, Ph.D., Ústav pozemních komunikací
Ing. Petr Hýzl, Ph.D., Ústav pozemních komunikací

g) cena kurzu : 890 Kč/osobu

Přidáno: 14.04.2006, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Jak sledovat studijní mobilitu ve vysokoškolském vzdělávání?
Jak jsou evropské vzdělávací systémy připraveny podporovat mobilitu studentů? Souhrnný přehled z publikace Mobility Scoreboard. Higher Education Background Report pro čtenáře Vzdělání.cz připravili odborníci Domu…
S odborným doučováním bude maturitní vysvědčení v kapse
S druhým stupněm na základní škole přibudou do života dítěte i přírodovědné předměty. A jelikož jde o náročnější, vyprofilovanější témata, ne každý žák si s nimi umí poradit sám. Kde mohou rodiče a žáci…