Pozvánka na přednášku Václava Bartušky

Metropolitní univerzita Praha - logo

DISKUSNÍ KLUB Metropolitní univerzity Praha si vás dovoluje pozvat na další setkání se zajímavým hostem. Naše pozvání přijal pan Václav Bartuška, mimořádný a zplnomocněný velvyslanec ČR pro otázky energetické bezpečnosti. Přednese přednášku na téma: Energetická bezpečnost v současné Evropě a ve světě.

Kdy: v úterý 6. dubna 2010 od 16:30 h.

Kde: na půdě budovy MUP na Žižkově, Prokopova 16.

Moderuje: M. Romancov (MUP).

Registrace prostřednictvím webových stránek MUP (kapacita omezena na 50 míst).

Přidáno: 02.04.2010, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Jak sledovat studijní mobilitu ve vysokoškolském vzdělávání?
Jak jsou evropské vzdělávací systémy připraveny podporovat mobilitu studentů? Souhrnný přehled z publikace Mobility Scoreboard. Higher Education Background Report pro čtenáře Vzdělání.cz připravili odborníci Domu…
S odborným doučováním bude maturitní vysvědčení v kapse
S druhým stupněm na základní škole přibudou do života dítěte i přírodovědné předměty. A jelikož jde o náročnější, vyprofilovanější témata, ne každý žák si s nimi umí poradit sám. Kde mohou rodiče a žáci…