Pozvánka na přednášku Václava Bartušky

Metropolitní univerzita Praha - logo

DISKUSNÍ KLUB Metropolitní univerzity Praha si vás dovoluje pozvat na další setkání se zajímavým hostem. Naše pozvání přijal pan Václav Bartuška, mimořádný a zplnomocněný velvyslanec ČR pro otázky energetické bezpečnosti. Přednese přednášku na téma: Energetická bezpečnost v současné Evropě a ve světě.

Kdy: v úterý 6. dubna 2010 od 16:30 h.

Kde: na půdě budovy MUP na Žižkově, Prokopova 16.

Moderuje: M. Romancov (MUP).

Registrace prostřednictvím webových stránek MUP (kapacita omezena na 50 míst).

Přidáno: 02.04.2010, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.