Pozvánka na kulatý stůl "Terorismus a boj proti terorismu v ČR"

Metropolitní univerzita Praha - logo

Centrum pro bezpečnostní studia na Metropolitní univerzitě Praha Vás zve na další setkání u kulatého stolu, jehož tématem bude problematika terorismu a boje proti terorismu v České republice.

HOST: Dr. Oldřich Krulík (Ministerstvo vnitra ČR)

KDY: středa 21.10.2009 od 18:00 do 20:00

KDE: půda budovy Metropolitní university Praha na Žižkově, Prokopova 16/100, Praha 3

Více informací: www.c4ss.cz

Přidáno: 19.10.2009, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

S odborným doučováním bude maturitní vysvědčení v kapse
S druhým stupněm na základní škole přibudou do života dítěte i přírodovědné předměty. A jelikož jde o náročnější, vyprofilovanější témata, ne každý žák si s nimi umí poradit sám. Kde mohou rodiče a žáci…
Jak sledovat studijní mobilitu ve vysokoškolském vzdělávání?
Jak jsou evropské vzdělávací systémy připraveny podporovat mobilitu studentů? Souhrnný přehled z publikace Mobility Scoreboard. Higher Education Background Report pro čtenáře Vzdělání.cz připravili odborníci Domu…