Pozvánka na jedinečný cestovatelský veletrh – Australské Dny 2007!

ALFA agency

Austrálie je úžasnou zemí kontrastů. Je to dáno její obrovskou rozlohou. Nenavštívit jí znamená být ochuzen o jeden rozměr v životě lidském. Tím rozměrem rozumějte nikoli pouze neskonalé krásy přírodní, nýbrž i originální životní filozofii samotných "Aussies", Australanů...

Vyprovokovala ve Vás tato slova určitou zvědavost či touhu po objevování Austrálie?

Ano? Potom bychom Vás rádi pozvali na již druhý ročník veletrhu věnovaného studiu, práci a cestování (a nejenom těmto oblastem) v Austrálii - Australské Dny 2007. Veletrh pořádá pod záštitou australského honorárního konzula jazyková a cestovatelská agentura Alfa Agency. Partneři akce jsou vybrané australské vzdělávací instituce a také knihovny, na jejichž půdě se tato akce koná: Městská knihovna Praha a univerzitní knihovny v Brně a Bratislavě.

Pokud se tedy chystáte do Austrálie, ať již za studiem nebo jste jen cestovatelští fandové a nadšenci, potom je tento mini-veletrh pro vás skvělou příležitostí, jak se o nejjižnějším kontinentu dozvědět co nejvíce. V rámci veletrhu budete mít jedinečnou možnost potkat lidi, kteří mají s cestami do Austrálie dlouholeté zkušenosti, také bývalé "australské" studenty, zahrajete si na didgeridoo (hudební nástroj australských domorodců), popovídáte si s australským honorárním konzulem…

Veletrh se koná v Praze, Brně a Bratislavě. Vstup ZDARMA!
Veletrh je určen široké veřejnosti! Více na www.alfa-agency.cz/602/.

Město Datum a čas Místo konání
Praha Pátek 20. dubna 2007 14:00 - 20:00 Městská knihovna, Mariánské nám. 1, Praha 1 (metro Staroměstská)
Sobota 21. dubna 2007 10:00 - 14:00
Brno Úterý 24. dubna 2007 11:00 - 18:00 Moravská zemská knihovna, Kounicova 65a, Brno
Bratislava Streda 25. apríla 2007 11:00 - 18:00 Univerzitná knižnica, Ventúrska 11, Bratislava

ALFA agency

A důvody proč na tuto akci přijít? Jen tak namátkou jich pár uvádíme:
- Cestovatel, cestopisec a spisovatel a také skvělý fotograf a vypravěč, Vlastimil Tichý, se s vámi v rámci své přednášky podělí o cestovatelské zážitky, budete si moci prohlédnout jeho kolekci velkoformátových fotografií, získat jeho novou knihu o Austrálii s věnováním za veletržní cenu 100 Kč / 120 Sk.
- Nejen pro hudební nadšence a muzikanty bude určen "minikoncert - ukázka hry" na nástroj australských domorodců "DIDGERIDOO". Dozvíte se zajímavosti o tomto nástroji, o jeho historii a o tom z čeho a jak se vyrábí v Austrálii a jak v tuzemsku. Odvážlivci si na něj budou moci zahrát.
- Na veletrhu Vám představíme náš zbrusu nový katalog s širokou nabídkou australských škol. Poskytneme Vám detailní informace o studijních programech, o aktuálních cenových nabídkách jednotlivých škol a mnoho dalších informací, důležitých pro váš správný výběr vhodného kurzu a školy.
- Dozvíte se více o australském vzdělávacím systému, o programech a typech institucí, které můžete v Austrálii studovat. Poradíme vám jak a podle jakých kritérií si vybrat kvalitní školu a vhodný studijní obor.
- Budeme se detailně věnovat i vízové problematice, se kterou máme bohaté zkušenosti. Pravidelně se účastníme školení australské ambasády a jsme u ní registrováni a zplnomocněni k vyřizování australských víz.
- V Austrálii se dá při studiu legálně pracovat. Proto vám poradíme jak a kde práci hledat, jaké typy práce studenti většinou vykonávají, jakou mzdu dostávají... - Naši bývalí studenti se s vámi podělí o vlastní pracovní zážitky a zkušenosti!
- Zápisné ZDARMA - Návštěvníci veletrhu vyplněním anketního lísku získávají zdarma zápisné na jednotlivé školy, což znamená úsporu 3 000 - 5 000 Kč.
- Vyhrajte jazykový kurz v Sydney a další ceny. Návštěvníci veletrhu, kteří odevzdají vyplněný anketní lístek (slosovatelnou vstupenku) mohou vyhrát jednu ze zajímavých cen, například cestopisnou knihu "Austrálie (do)duše kontinentu", australské víno, tričko s motivy Austrálie nebo dokonce čtyřtýdenní jazykový kurz v Sydney!
- VSTUP ZDARMA, veletrh je určen pro širokou veřejnost! Každá organizovaná školní skupina získá navíc jeden exemplář velmi pěkné cestopisné knihy o Austrálii a jedno slušivé “australské“ tričko.

Program veletrhu - přednášky a semináře:

Praha Pátek 20.4.2007 - Městská knihovna, Mariánské nám. 1, Praha 1 (metro Staroměstská)
14:30 - 15:30 Honorární konzul Austrálie, pan Petr Vodvářka, poutavá přednáška o australském vzdělávacím systému i o jeho vztahu k „neznámé jižní zemi“
16:00 - 17:30 „S klokanem v patách“ - trochu jiná přednáška o tom, jak si v Austrálii vybrat školu, jak vyřídit víza, jak si hledat práci (Ing. Aleš Bárta, Mgr. Vlastimil Tichý, Pavla Gultová)
18:00 - 19:30 V horku benzin neteče (1) - cestovatelské vyprávění Mgr. Vlastimila Tichého + autogramiáda jeho knihy "Austrálie - (do) duše kontinentu" - 1.část cestopisného vyprávění.
Praha Sobota 21.4.2007 - Městská knihovna, Mariánské nám. 1, Praha 1 (metro Staroměstská)
10:15 - 10:45 Didgeridoo - unikátní hudební nástroj domorodých Austrálců (ukázky hry, teorie a praxe, zážitky, výroba atd.)
11:00 - 12:15 „S klokanem v patách“ - trochu jiná přednáška o tom, jak si v Austrálii vybrat školu, jak vyřídit víza, jak si hledat práci (Ing. Aleš Bárta, Mgr. Vlastimil Tichý, Pavla Gultová)
12:30 - 13:45 V horku benzin neteče (2)- cestovatelské vyprávění Mgr. Vlastimila Tichého + autogramiáda jeho knihy "Austrálie - (do) duše kontinentu" - 2.část cestopisného vyprávění.
Brno Úterý 24.4.2007 - Moravská zemská knihovna, Kounicova 65a, Brno
11:30 - 13:00 „S klokanem v patách“ - trochu jiná přednáška o tom, jak si v Austrálii vybrat školu, jak vyřídit víza, jak si hledat práci (Ing. Aleš Bárta, Mgr. Vlastimil Tichý, Pavla Gultová)
13:30 - 14:00 Didgeridoo - unikátní hudební nástroj domorodých Austrálců (ukázky hry, teorie a praxe, zážitky, výroba atd.)
14:00 - 15:30 V horku benzin neteče - cestovatelské vyprávění Mgr. Vlastimila Tichého + autogramiáda jeho knihy "Austrálie - (do) duše kontinentu".
16:00 - 17:30 „S klokanem v patách“ - trochu jiná přednáška o tom, jak si v Austrálii vybrat školu, jak vyřídit víza, jak si hledat práci (Ing. Aleš Bárta, Mgr. Vlastimil Tichý, Pavla Gultová)
Bratislava Streda 25.4.2007 - Univerzitná knižnica, Ventúrska 11, Bratislava
11:30 - 13:00 „S klokanom v pätách“ - trochu iná prednáška o tom, ako si v Austrálii vybrať školu, ako vybaviť víza, ako si hžadať prácu (Ing. Aleš Bárta, Mgr. Vlastimil Tichý, Pavla Gultová)
13:30 - 14:00 Didgeridoo - unikátny hudobný nástroj domorodých Austrálčanov (ukážky hry, teória a prax, zážitky, výroba atd.)
14:00 - 15:30 V teple benzín netečie - cestovatežské zážitky Mgr. Vlastimila Tichého + autogramiáda jeho knihy „Austrálie - (do)duše kontinentu“
16:00 - 17:30 „S klokanom v pätách“ - trochu iná prednáška o tom, ako si v Austrálii vybrať školu, ako vybaviť víza, ako si hžadať prácu (Ing. Aleš Bárta, Mgr. Vlastimil Tichý, Pavla Gultová)

VSTUP ZDARMA, veletrh je určen pro širokou veřejnost!

Volné vstupenky se soutěžním kuponem naleznete ke stáhnutí na našem webu (www.alfa-agency.cz/602/). Budeme rádi, pokud svou účast na veletrhu potvrdíte nezávazně emailem na info@alfa-agency.cz.


Partneři akce:


Univerzitná knižnica
v Bratislave
Přidáno: 28.03.2007, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.