Pozvánka na doprovodný program veletrhu hraček FOR TOYS

FOR TOYS - logo

Littlest Pet Shop Show!

V rámci veletrhu hraček FOR TOYS opět potkáš své kamarády a také kamarády ze světa Littlest Pet Shop! Mimo soutěže, na které se už jistě těšíš, máme pro tebe spoustu novinek a úžasných překvapení. Čeká na tebe fantastický program, ve kterém vystoupí kromě mnoha zajímavých hostů i Ewa Farna a rozdáme 5000 dárků. 2. října 2010 veletrhy FOR TOYS a FOR BABIES, hala č. 1 sektor G.

Agenti NERF tě zvou na nejúžasnější NERF SHOW!

Pokud splníš veškeré úkoly na cvičištích pro nové agenty NERF, můžeš se jedním z nich stát i ty! Navíc pro agenty NERF je připraven speciální turnaj, ve kterém můžeš vyhrát naprosto úžasné ceny! 1. října 2010 veletrhy FOR TOYS a FOR BABIES, hala č. 1 sektor G.

Největší zoologická zahrada

EkozooEKO-ZOO.com - vytvoř své zvířátko do největší zoologické zahrady na internetu - akce propaguje správné nakládání s odpady (zvířata jsou sestavována z barevných víček od PET lahví. Momentálně je na www.eko-zoo.com již přes 1300 živočichů. Uvidíte na expozici Agentury Dobrý den na veletrhu FOR TOYS, hala č. 5 sektor A.

Závody na konících PONNIE

PonniePřijďte si zajezdit a zazávodit na hopsacích konících PONNIE, vypadají a jezdí jako živí! Kouzlo této hračky je v tom, že se uvádí do jízdy pohyby dítěte, které reálně připomínají jízdu na skutečném koni. Koník PONNIE se rozjede pouhým nasedáním a vysedáním ze sedla (nemá baterie ani motor). Akce probíhá po celou dobu konání veletrhu. Všichni účastníci závodů obdrží sladkou odměnu.

Největší z Čechů pro nejmenší návštěvníky veletrhu!

Já jsem na to hrdý! říká Petr David, majitel největších českých rukou a jeden z protagonistů filmu Největší z Čechů, když klade svoji "pacinku" na hlavu pana režiséra. Osobně se s ním můžete setkat (a vyfotografovat) 2. a 3. října na veletrhu FOR BABIES v Praze - Letňanech v expozici Muzea rekordů a kuriozit Pelhřimov (plocha 5A1).

Koncert a autogramiáda Inky Rybářové

Inka a DendyVšechny děti zveme ke stánku zpěvačky Inky Rybářové a  televizního klauna Rybičky, kteří spolu úspěšně vystupují v televizním pořadu UP Paráda.  Inka s Rybičkou si na veletrhu hraček připravili pro malé i velké návštěvníky autogramiádu a bezva program plný písniček a soutěží na velkém jevišti.  U jejich stánku budou v prodeji i všechny písničkové CD a zábavné vyplňovací knížky a zpěvníky, které si děti mohou nechat podepsat přímo na místě od jejich autorky Inky.  Stánek a pódium najdete V hale č.5, sektor D.

Autogramiáda Jana Svěráka

Group new newSrdečně Vás zveme k návštěvě našeho stánku na veletrhu hraček, který se koná od čtvrtka 30.9. do neděle 3.10. 2010 na výstavišti PVA v Praze - Letňanech. Na veletrhu můžete vidět Kukyho, Hergota, Anušku i Bublinu, ale v prodeji budou i plakáty k filmu, CD s filmovou hudbou, trička s Kukym, knížky, které si můžete nechat přímo na veletrhu podepsat od jejich autora Jana Svěráka. Autogramiáda bude na stánku Noe 1A1 v sobotu 2.10. ve 14 hodin.

Přidáno: 29.09.2010, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.