Pozvánka na Den Země, Křest majáku a Den pro zdraví

KOVOSTEEL s.r.o.

Přijměte pozvání na netradiční akci v netradičním prostředí! Dne 26. dubna 2008 se v areálu společnosti Kovosteel ve Starém Městě uskuteční již 2. ročník zábavné akce pro malé i velké Den Země. Tentokrát se můžete těšit nejen na množství atrakcí, her, soutěží a kulturních vystoupení. Historicky poprvé budete moci vystoupat na maják - rozhlednu, která bude slavnostně otevřena. Ti sportovně založení se mohou účastnit Běhu proti kouření.

Vyžití zde bude jak pro ty nejmenší, tak pro děti starší. Zapojit se nemusí bát ani rodiče. Budou si moci např. vyzkoušet, zda umí správně třídit odpad a zda jejich znalosti nepokulhávají ani ve způsobu recyklace jednotlivých odpadů. Kromě atrakcí, koncertů, eko-přehlídky, výtvarných dílen, her a kulturních vystoupení bude vyhlášen vítěz programátorské soutěže Baltík ekolog 2007/2008 a také vítězové výtvarné soutěže.

Mimoto máte jedinečnou možnost podpořit charitativní projekt DĚTI DĚTEM. V měsíci dubnu jsme partnery tohoto projektu, ve kterém podporujeme Centrum péče pro rodinu Hodonín. Proto se v rámci Dne Země uskuteční veřejná dražba (netradičních věcí) a Bleší trh. Výtěžek z prodaných výrobků a předmětů pak poputuje právě na konto projektu.

Celá akce je zaměřena jak na odpadovou problematiku, tak na globální problémy všech kontinentů světa. Máte jedinečnou možnost navštívit všechny kontinenty v jednom dnu a odnést si třeba africkou masku, kterou si vlastnoručně vyrobíte v Africe.

Dalším výrazným momentem celého dne bude křest jediného suchozemského majáku, který vyrostl v našem areále jako houba po dešti. Maják bude přístupný po celou dobu akce veřejnosti zdarma. Od této chvíle bude maják plně v provozu (rozsvítí se) a bude sloužit jako rozhledna široké veřejnosti.

Po dobu celého dne se budete moci zúčastnit jedinečných exkurzí vláčkem Steelinka, která vás celým areálem bude provázet a seznamovat vás s jednotlivými činnostmi a způsoby zpracování odpadů.

Na co se můžete těšit od 13,00 do 19,00
- Křest majáku
- Maxim Turbulenc
- EKO – Módní přehlídka v podání taneční skupiny Rokaso
- Výtvarné dílny
- Bořek Stavitel
- Vláček Steelinka
- Přednášky z cest
- Skákací hrad
- Lanové překážky
- Lékařský stan – možné vyšetření pro všechny věkové kategorie
- Boney M Party Group
- Zahrada plná zábavy
- Běh pro zdraví
- A spoustu dalšího…

PROGRAM 13,00 – 19,00 hod.

13,00 Otevření areálu
Martin Hrdinka + rozhovor s Maxim Turbulenc

13,30 – 14,00 Maxim Turbulenc

13,00 – 14,00 otevření lékařského stanu –vyšetření pro VIP hosty
otevření majáku pro VIP hosty

14,00 – 14,30 Křest majáku

14,00 – 19,00 Otevření lékařského stanu pro veřejnost – vstup ZDARMA
14,30 – 19,00 Otevření majáku pro veřejnost – vstup ZDARMA

14,30 – 15,00 Zahájení programu na zahradě
Taneční vystoupení mažoretky – Poměnky
Eko – módní přehlídka v podání taneční skupiny ROKASO

15,00 – 15,15 Vyhlášení vítězů soutěží Baltík Ekolog 2007/2008

15,15 – 15,30 Běh pro děti zahájí Martin Hrdinka + Bořek stavitel

15,30 – 16,30 Bořek stavitel

16,30 – 16,45 Příjezd motorkářů
Běh proti kouření

16,45 – 17,15 Maxim Turbulenc

17,15 – 17,45 Charitativní DRAŽBA na podporu projektu DĚTI DĚTEM

17,45 – 18,00 Vystoupení mažoretek

18,00 – 19,00 Bony M PARTy Group

19,00 Ukončení akce

Vstupné na akci 1 ks láhve PET na osobu nebo vysloužilý elektrospotřebič např. žehlička, topinkovač, toustovač, váha, elektrický zubní kartáček, vrtačka, hoblík, pila, akušroubovák apod.

Pokud donesete vysloužilý elektrospotřebič, kterého se potřebujete zbavit, dostanete dárek!

Podrobnější informace k akci naleznete na www.kovosteel.cz.

Partneři akce

Generální partner

Hlavní partneři

Partneři


Madiální partneři


Fotogalerie

Přidáno: 11.04.2008, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.