Pozvánka na adventní koncert Velkého sboru a orchestru SSŠČMS

Střední odborné učiliště tradičních řemesel Brno a Sdružení soukromých škol Čech, Moravy a Slezska pořádají v pátek 9. prosince 2005 v 19.00 hod. v brněnském Bobycentru adventní koncert Velkého sboru a orchestru SSŠČMS. Na této ojedinělé kulturní akci vystoupí spojený dětský sbor a symfonický orchestr, jejichž členy tvoří nejlepší hudebníci soukromých uměleckých škol z celé České republiky.

Hostem a spoluúčinkujícím večera je pěvecký sbor Girls Choir Canens z Bratislavy. Diváci tak mohou většinu skladeb vyslechnout v interpretaci impozantního, téměř dvousetčlenného dětského sboru pod taktovkou Josefa Vondráčka. Zazní především vánoční písně, jako například Nebeští kavalérové, Tichá noc, Bílé Vánoce, směs českých koled a další. Záštitu nad koncertem převzal hejtman Jihomoravského kraje Ing. Stanislav Juránek.

Koncert, který Sdružení soukromých škol Čech, Moravy a Slezska pořádá každoročně v předvánočním období a kterému v loňském roce tleskalo vyprodané pražské Rudolfínu, přechází v letošním roce pod patronací SOU tradičních řemesel do Brna. Nabízí tak brněnským divákům mimořádný umělecký zážitek.

Přidáno: 06.12.2005, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.